Debiut fińskiego duetu Super8 & Tab

известные картины и новости из мира искусства

 

Miika Eloranta i Janne Mansnerus czyli Super8 & Tab to zdecydowanie elita skandynawskiej sceny Trance. Ich debiutancki album chociaż wielokrotnie przekładany, zawsze był w czołówce najbardziej wyczekiwanych wydawnictw klubowych.

Każdy znany i ceniony artysta ma swój moment ukoronowania wieloletniej działalności na scenie. Po latach wsparcia przez najlepszych DJ’ów na świecie od Above & Beyond po Armina Van Buurena taki właśnie moment nadszedł dla fińskiego duetu Super8 & Tab.

Miika Eloranta i Janne Mansnerus zachwycili cały klubowy świat swoimi melodyjnymi, dynamicznymi produkcjami i remiksami, co szybko zaowocowało kontraktem z prestiżową wytwórnią Anjunabeats. Po wydaniu przebojowych singli „Helsinki Scorchin”, „Suru”, „Elektra” czy „Irufushi” oraz wielokrotnie nagradzanej serii kompilacji „Anjunabeats Worldwide” producenci z Helsinek prezentują swój długo oczekiwany, debiutancki album ”Empire”.

Materiał składa się z jedenastu klimatycznych, euforycznych produkcji, które z pewnością zawładną klubowymi parkietami na długie miesiące. Oprócz typowych dla Super8 & Tab kompozycji instrumentalnych, na albumie pojawiły się kolaboracje ze znanymi wokalistami, wśród których Jan Burton, Julie Thompson i Betsie Larkin.

Zapraszamy do imperium pulsującej energii!

Tracklista:
01. Slow To Learn (feat. Jan Burton)
02. Empire (feat. Jan Burton)
03. Black Is The New Yellow (feat. Anton Sonin)
04. My Enemy (feat. Julie Thompson)
05. Perfect Day (feat. Alyna)
06. Eternal Sequence
07. Good Times (feat. Betsie Larkin)
08. Mercy (feat. Jan Burton)
09. Irufushi
10. Bliss
11. Free Love (feat. Jan Burton)

Premiera: 20.09.2010
Sample: http://www.anjunabeats.com/super8-and-tab-empire