ILNY 2012/2103 - już tuż, tuż.

известные картины и новости из мира искусства
ILNY 2012/2103 – już tuż, tuż.

Dziś Mikołajki a więc najwyższy czas byście zastanowili się co kupić najbliższym pod choinkę! Dla wszystkich tych którzy jeszcze nie mają pomysłu a lubują się w muzyce klubowej proponujemy bilety pakietowe. W skład pakietu wchodzi wydarzenie I Love New Year (31.12.2012- Hala Arena, Poznań) oraz TranceXplosion (09.02.2012 – MTP, Poznań). 


Ceny pakietu:

• 150 zł za bilet standard (oszczędność 11zł)
• 400 zł za bilet golden (oszczędność 40 zł)
• 550 zł bilety deluxe (oszczędność 60 zł)

Bilety pakietowe do nabycia na wlotki.pl


Pewnie wielu z Was-Klubowiczów zastanawia się jak celebrować będzie pożegnanie starego roku i powitanie nowego podczas tegorocznej edycji I Love New Year. W tym roku agencja zapewnia, że przejście w nowy rok zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięci. Przygotowujemy dla Was już od wielu tygodni jedyne i niepowtarzalne show, niezapomniane widowisko zapierające dech w piersiach. Światła, dźwięk, pirotechnika, efekty specjalne – wszystko to razem połączone zostanie w jedną spójną całość tworząc tym samym dynamiczny i niezapomniany spektakl. Chcecie wiedzieć jakie rozwiązania techniczne zostaną wykorzystane do tego show?

Oto one:

- Fontanny i gejzery wodne – niczym z Sensation - „Ocean of White”. Gejzery, oraz cieńsze a bardziej gęste strumienie fontann, podświetlone oświetleniem LED z pewnością na długo w pamięci.

- Ekran wodny - Szczególnie efektowne i innowacyjne rozwiązanie to wyświetlenie obrazów przy wykorzystaniu technologii ekranów wodnych. W technologii tej obraz wyświetlany jest na ekranie, który tworzy opadająca woda, tworząc wrażenie hologramu zawieszonego w powietrzu. Ten niesamowity efekt gwarantuje iż wyświetlany w ten sposób obraz na długo zapada w pamięci widzów.
- Buchające ognie i pirotechnika - Wprowadzenie do pokazu idealnie co do setnej sekundy osadzonych na osi czasu akcentów pirotechniki scenicznej, oraz tańczącego w rytm muzyki, żywego ognia, dodaje spektaklowi niesamowitego dynamizmu.

- Gra świateł i lasery - oczywiście jak na każdym evencie i tu nie zabraknie laserów i całej oprawy świetlnej!
Poza nowinkami technicznymi oczywiście jak co roku usłyszycie NEW YEAR POWER HOUR - tegoroczny mix składać się będzie z przebojów klubowych z ostatnich 15 lat. NEW YEAR POWER HOUR wprowadzi wszystkich zgromadzonych w niesamowity nastrój na cały 2013 rok! A jeśli jeszcze Wam mało to całość podkreślą zmysłowe i urocze tancerki!

A wszystko to za sprawą takich firm jak :
Visualsensation.pl – która odpowiada za efekty specjalne
Tse.pl – która odpowiada za oświetlenie i multimedia
Fotissound.com- która odpowiada za nagłośnienie
grupataneczna.eu – która odpowiada za oprawę taneczną

Uwaga! Dla tych którzy ciągle mają wątpliwości w tym roku toalety w hali Arena będą bezpłatne. ;)

Bilety do nabycia na wlotki.pl w cenie:
85 pln – bilety standard
260 pln – bilety golden
360 pln – bilety deluxe