International New Yera's Eve - Wrocław: Time Table

известные картины и новости из мира искусства
Sylwestrowa noc zbliża się dużymi krokami. Hala Stulecia stanie się największym klubem w Polsce podczas ostatniego wieczoru 2012 roku. Specjalnie z tej okazji do Wrocławia przyjadą rzesze młodych ludzi z całego świata.

 


Poprzez współpracę z ESN Polska dotarliśmy do kilkudziesięciu tysięcy byłych i obecnych studentów programu Erasmus. International New Year's Eve jest świetną okazją do nawiązania nowych przyjaźni z setkami młodych ludzi z całego świata.
W Hali Stulecia rodzi się nowe, nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Każdy uczestnik zostanie zaproszony w świat utraconego raju wykreowanego przez Bogumiła Palewicza - jednego z najbardziej cenionych na całym świecie realizatora spektakli operowych, baletowych i dramatycznych. Jego dzieła można podziwiać na scenach teatrów w teatrach Polski i Europy – poznańskim Teatrze Wielkim, w Walencji i Bilbao oraz w teatrach muzycznych Roma w Warszawie i we wrocławskim Capitolu. Efekty jego pracy zostały również docenione w Operze Nova w Bydgoszczy jak i Operze Wrocławskiej.
Wykreowana przez Bogumiła Palewicza scenografia z najdrobniejszymi szczegółami odwzorowywać będzie biblijny Eden. Scena w przewrotny sposób przedstawiać będzie drzewo, gdzie na umieszczonej platformie grać będą Dj'e.  Wieczór umilić również będą przebrani animatorzy - żonglerze, szczudlarze, akrobaci, tancerki, tancerze.

 


Jedną z atrakcji tego wieczoru będzie specjalnie przygotowany Video 3D mapping. Będzie on po raz pierwszy realizowany w sylwestrowej konwencji odliczania.
Podczas wydarzenia na scenie zagrają najlepsi polscy Dj'e, którzy nadawali ton wielu światowym imprezą. Po północy zostanie rozegrana bitwa Dj-ów. Dwóch wybranych artystów zagra energetycznego, 10 minutowego seta. Muzyk, który najbardziej zawładnie publicznością wygra bitwę.
Podczas imprezy rodzimym artystom towarzyszyć będą dwie zagraniczne gwiazdy: Tomcraft oraz Bryan Kearney.

Time Table:
20.00 - 21.20 - Dj Steez
21.20 - 22.40 - Dj Falcon
22.40 - 23.55 - Dj Trakmajster
23.55 - 00.00 - Video Mapping
00.00 - 00.45 - Bitwa Dj's
00.45 - 02.30 - Tomcraft
02.30 - 04.00 - Bryan Kearney
04.00 - 05.00 - Dj Mentalcut
05.00 - 06.00 - Dj Teskko

Zmieniły się ceny biletów na International New Years Eve:

I pula:
99 zł - do końca listopada
109 zł - do 30 grudnia
119 zł -  w dniu wydarzenia
349 zł - bilet VIP

W Hali Stulecia znajduje się już Jim - student wymiany Erasmus z Wielkiej Brytanii. Dzięki nieuwadze strażników udało mu się przedostać do środka obiektu. Jego perypetie można śledzić na kanale youtube.pl http://www.youtube.com/user/aEVENTOSA oraz na fanpagu http://www.facebook.com/NYEWroclove.

Z dodatkowych atrakcji we współpracy z Mobile Factory wykreowaliśmy dedykowaną aplikację mobilną na telefon. Oprócz podstawowych informacji o sylwestrze daje ona wiele ciekawych wizualnych możliwości. To jest jednak niespodzianka… Aplikację można ściągnąć na stronie internetowej www.nye2012.pl

Kreujemy dla was niezapomniane emocje - muzyczne, wizualne i estetyczne. Stańcie w przedsionku raju!Bilety dostępne na:
wowticket.pl
ticketpro.pl
biletin.pl
wlotki.pl

Więcej info: