Epic New Year - Start LineUp'u !

известные картины и новости из мира искусства

Hala Łuczniczka w Bydgoszczy to symbol najlepszych imprez z muzyką klubową. Już 31 grudnia spotykamy się po raz kolejny w tym nowoczesnym obiekcie świętować nadejście Nowego Roku, podczas największego klubowego Sylwestra w PolsceEPIC NEW YEAR.

EPIC NEW YEAR to nowa marka na klubowej mapie Polski, która pozytywnie Was zaskoczy. Podczas celebracji nadejścia Nowego Roku nie zabraknie najlepszych dźwięków muzyki trance, house, czy nawet z pogranicza techno. Dziś mamy przyjemność ogłosić pierwszego artystę, który zagra na EPIC NEW YEAR!FAFAQ to postać doskonale znana na polskiej scenie klubowej. Od 2007 roku jest członkiem MDT Agency. Wielokrotnie grał na takich eventach jak: Sunrise Festival, enTrance, Independance, czy Welcome To.. Wydany w High Contrast Recordings Opus Magnum, został hymnem jubileuszowej edycji Sunrise Festival, a Indeed, Rocket Fuel, The Step, 21st Century, czy Fire In The Hole podbiły dancefloory na całym świecie.Jego najnowsza produkcja stworzona wspólnie z Skytechem - International Language została wydana w jednym z największych wydawnictw świata Spinnin' Records. Międzynarodowy język szybko zagościł w tracklistach takich gwiazd muzyki klubowej jak: Armin van Buuren, Sander van Doorn, Arty, Markus Schulz, czy Marcus Schossow. Każdy jego set to mieszanina najlepszych klubowych dźwięków o czym możecie się przekonać oglądając fafaqtv.
Jeszcze w tym tygodniu podamy kolejnego artystę, który zagra podczas EPIC NEW YEAR! Zaglądajcie na oficjalny profil facebookowy eventu.EPIC NEW YEAR
31.12.2012
HALA ŁUCZNICZKA / BYDGOSZCZ
BILETY OD 5 LISTOPADA!

www.epicnewyear.pl
http://www.facebook.com/EpicNewYear

Zapraszamy!