Bemowo Surround Sound Festival - Sylwetki Artystów !

известные картины и новости из мира искусства

Do Bemowo Surround Sound Festival zostały już tylko dwa tygodnie ! W związku z tym prezentujemy sylwetki artystów wraz z ich najświeższymi produkcjami oraz osobistymi zaproszeniami.

Mark Sherry (UK)

Rok ubiegły był bez wątpienia udany dla Marka Sherry’ego. Oprócz oszałamiających singli wydanych w Reset Recordings (Spinnin’), wyprodukował zapierające dech w piersiach remiksy dla takich labeli jak Doorn, Lange, Anjunabeats czy Coldharbour. Nie można również przejść obok jego niesamowitych występów na całym świecie zarówno pod względem technicznym jak i emocjonalnym. Poprzez głosowanie w plebiscycie Scottish Top 20 DJ Poll uplasował się on na pozycji drugiego Dj’a Szkocji. Jego dwugodzinna audycja 'Outburst Radioshow' emitowana jest co tydzień w 20 największych radiach internetowych oraz dostępna jest w formie podcastu iTunes. Gościł w niej takie gwiazdy jak Ferry Corsten, Judge Jules, Fergie, Arty, Lange, Rank 1, Andy Moor, Michael Woods, Paul Thomas, Sean Tyas, Orjan Nilsen, Gareth Emery, Chris Lake czy John 'OO' Flemming. Niesamowity sukces odniosły jego remiksy do kawałków The Man Who Kneew To Much duetu Claessen & Martens, Morph Ali Wilsona i Matta Smallwooda czy ponadczasowego klasyka Yeke Yeke autorstwa Mory Kante. Po jego setach można się spodziewać dosłownie wszystkiego!

Oto jego najnowszy kawałek wraz z duetem 2nd Phase:

http://www.youtube.com/watch?v=EwWba2Y-JbI

Zaproszenie na imprezę od Marka:


 

Dennis Sheperd (DE)

Dennis Sheperd znalazł się w centrum uwagi sceny klubowej dzięki swoim wybitnym produkcjom. 26-latek po raz pierwszy zaznaczył swoją obecność w muzyce elektronicznej kawałkiem ‘A Tribute To Life’ w roku 2007. Jego kolejny utwór ‘Black Sun’ stał się jednym z jego najpopularniejszych singli. ‘Somehow’ zostało szybko prześcignięte przez jego współpracę z Cold Blue, która zaowocowała niesamowitym ‘Freefalling’. Utwory te były grane regularnie we wszystkich radiach z muzyką elektroniczną oraz na największych festiwalach i klubowych imprezach na całym świecie. Dennis za swój muzyczny sukces został uhonorowany tytułem ‘The Best New Artist 2010’ w jego rodzinnym mieście Essen. Zainspirowany tym osiągnięciem, nawiązał współpracę z renomowanymi wokalistami w celu ukończenia swego debiutanckiego albumu. Jego zdolności producenckie i remikserskie zostały docenione przez Tiësto, Above & Beyond, Gareth Emery czy Kyau & Albert. Liczba jego fanów wciąż wzrasta a jego kreatywność zaowocowała albumem ‘A Tribute To Life’, który wydał w roku ubiegłym.

Najnowszy remix od Dennisa:

http://www.youtube.com/watch?v=KmnJztXjioA

Zaproszenie na imprezę od Dennisa:

 

Bilety do nabycia w cenie 40 zł w serwisie wlotki.pl oraz w kasach Art Bem.

www.wlotki.pl

Info: https://www.facebook.com/EssentialVibes