Scena GATE TO HELL powraca !

известные картины и новости из мира искусства

Scena GATE TO HELL powraca !

Występując w roli organizatora tak dużego przedsięwzięcia, jakim jest Electrocity, często stajemy przed ciężkimi wyborami. Tak jest także tym razem. Informujemy, że kosztem sceny Amnesia, na terenie cysterskiego opactwa stanie scena Gate To Hell. Decyzje w takich sytuacjach nie są łatwe, ale wraz z całą ekipą doszliśmy do wniosku, że polskiej społeczności klubowej zdecydowanie bliżej do cięższych, energicznych brzmień. Powód tej zmiany zostawimy dla siebie, ale wierzymy iż decyzja jest słuszna i ucieszy właśnie Was – Mieszkańców Elektronicznego Miasta – ELECTROCITY.
Zagraniczną ekipę artystów wspierać będzie godna reprezentacja Polski. Jesteśmy przekonani, że staną na wysokości zadania i 14 sierpnia, mury klasztoru znów zadrżą..

 

GATE TO HELL:

- KUTSKI
- ACTIVATOR
- DUTCH MASTER
- ALEX KIDD

- DRIVER

- DIGITAL ABUSE

- RESQ pres OUTWORLD

- Q-FACTOR

 


KUTSKI

www.djkutski.com


Urodził się w roku 1982 w Chester. Mawiają, że mając 15 lat sprzedał swoją duszę, aby zdobyć pieniądze na zakup swojego pierwszego gramofonu Technics’a. Całkowicie dał się pasji. Praktycznie nie wychodził ze swojego pokoju. A jeśli już to zapewne wybierał się uzupełnić proteiny lub kupić nowe płyty. Po latach miał tyle zużytych igieł niczym ( jak to określiła jego matka) zdegenerowany narkoman. Troszkę schudł przez ten czas, ale był już gotów na podbój świata. Swoje pierwsze sety ‘montował’ w unikalny sposób niczym wielki mistrz posługując się niespotykanymi technikami djskimi, grając utwory w taki sposób, w jaki nie były grane nigdy.Jego umiejętności przyniosły mu nagrodę DMC, a jego technika zgrywania przeniosła nieco do cienia wiele znakomitości sceny. Właściwie to jego gra opierała się głównie na wzbogacaniu setów o fantastyczne scratche, które Kutski ćwiczył całymi latami w zaciszu swojego pokoju. Wielu djów zapomina o tym, że liczy się występ jako całość a nie tylko granie nowych utworów. Niczym opętany ‘rzuca’ crossfaderem przeskakując pomiędzy kanałami co minutę. To prawdziwy performer angażujący się w występ od samego początku do samego końca. Dzięki prawdziwej legendzie hardhouse Anne Savage oraz legendarnemu promotorowi ‘Madders’ Dj Kurski rozpoczął zagłębianie się w cięższe odmiany muzyki. Początkowo grywał na konkursach djskich między innymi w Walii ( Time In Angor). Organizatorom tak bardzo spodobała się jego technika, że zaproponowali mu rezydenturę w ich klubie Elevate. Niedługo po tym po kolejnym konkursie zdobył rezydenturę na jednym z największych eventów odbywających się w środku tygodnia w UK – Base In Leeds. Grywał na Godskitchen, Tasty, Frantic, Polysexual, Ripsnorter, Garlands, Full Tilt and Anarchy.

 

 


DJ ACTIVATOR

www.djactivator.com

 

Manuel Tessarollo aka Dj Activator to jedna z najbardziej zapracowanych postaci sceny hardstyle jeśli chodzi o produkcje. Działa aktywnie pod wieloma pseudonimami: Overdrive, Manuel Es, DJ Mantes, Ultrasonic, Megaphone, DJ Kraftune, T/78, Knockout,Outlaw.

Jego label Active to jedna z najprężniej działających wytwórni sceny hard, która przez lata zdobyła chyba największe uznanie wśród czołowych ‘graczy’ tego właśnie gatunku.
Jego sety to pompujące, ciężkie brzmienia, przeplatane liniami melodyjnymi zapożyczonymi z muzyki trance. Dzięki technice gry stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata „HARD”.
W swojej karierze zaliczał występy na wielu znanych festiwalach: Defqon 1, Hardbass, Q-base, Decibel, Emporium, XXlerator, Syndicate, Dance Valley, Ground Zero, GigaDance, The Qontinen.
Z pewnością przyszłość najeży do niego i jego muzyki, której ciężko się oprzeć!

 

 

 

DUTCH MASTER

www.djdutchmaster.nl

 

Na przestrzeni ostatnich lat stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych djów i producentów gatunku, występując w roli headlinera największych imprez w Los Angeles, UK, Chorwacji, Szwecji oraz Austrii.
Olaf rozpoczął produkcję w wieku 15 lat a już niespełna dwa lata później wydał 2 cdz hardcore’owymi numerami. W roku 2004 był odpowiedzialny za Headliner Anthem. Jego muzyczna krucjata zaowocowała wieloma doskonałymi tech-trance’owymi wydawnictwami w Anglii, lecz Olaf postanowił skupić się na hardstyle i trzeba przyznać, doskonale mu to wychodzi.

W dziedzinie produkcji pracował z organizacją Outland ( Rotterdam ) i jest założycielem holenderskiej imprezy Superfesteen. Oczywiście nie można pominąć tego, iż jest współzałożycielem największego sklepu z akcesoriami klubowymi Hardstyleshop.com

 

 


 

 

ALEX KIDD

www.kiddfectious.com

 

Alex Kidd demoluje klubowe podwoje swoją techniką i niszczycielskimi niczym huragan setami. Jest jednym z tych djów, którzy skupiają się na europejskiej odmianie Hard Trance’u oraz Hardstyle’u. Jego sety to zazwyczaj wybuchowa mieszkanka połączona z wieloma niespodziankami, jakie zawierają jego występy. To prawdziwy showman kiedy tylko staje za deckami. Jego sztuczki, jakie robi używając miksera często wprawiają ludzi w szał. W roku 2003 Kidd został menagerem labelu Goodgreef Recordings, na łamach którego, wyszedł jego debiutancki album. Alex był także gościem w radiu Galaxy w programie Andy Durrant’a, miał okazję grać na imprezie Judgement Sunday na Ibizie, na wielu imprezach imprezach Londynie oraz Bristolu. Najlepszym rokiem dla Kidda był rok 2004 kiedy to zapewnił sobie bookingi na HQ Amsterdam, Inside Out, Dance Academy, Wildchild, Bionic, Polysexual, Sundissential & Garlands, Creamfields. Oczywiście nie można zapomnieć, że w tym także roku został wskazany przez artystę Yoji Biomechanika jako dj’a, na którego należy zwrócić szczególną uwagę w przyszłości.
W roku 2005 Alex rozpoczął tour po Australii i Nowej Zelandii gdzie właśnie miał okazje zagrać koło Yoji’ego.
Nie skupiając się wyłącznie na graniu jako Dj, Alexx produkuje i systematycznie wydaje muzykę na Rough Stuff, Nukleuz’s Black Label, One Inch Records i wielu innych doskonałych wytwórniach.

 

 

 

 

Gate To Hell – Electrocity V

http://www.youtube.com/watch?v=yEThhXTlIxs

 

http://www.youtube.com/watch?v=LAUrIMMMKRE

 

http://www.youtube.com/watch?v=I5LDpERPOHI

 

Do zobaczenia na Gate To Hell !