Lipcowa sprzedaż biletów na Sunrise Festival 2012: zmiany

известные картины и новости из мира искусства

Lipcowa sprzedaż biletów na Sunrise Festival 2012: zmiany

 

Wielkie otwarcie Sunrise Festival 2012 nastąpi 20 lipca w piątek w Kołobrzegu. Z tej okazji odbędzie się ESKA MUSIC AWARDS. Usłyszymy m.in koncerty Alexis Jordan i Sophie Elis-Bextor. Imprezę poprowadzą aktorka Joanna Koroniewska i Krzysztof „Jankes“ Jankowski.

 

Oceana, Alexis Jordan, Sophie Ellis Bextor, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej oraz Bracia to tylko niektóre z polskich oraz zagranicznych gwiazd, jakie wystąpią 20. lipca w Kołobrzegu podczas tegorocznej gali ESKA Music Awards 2012. Bilety na tę imprezę można zdobyć na kilka różnych sposobów o których informujemy poniżej. Ponadto sprzedaż wejściówek na inne dni festiwalu została wydłużona. Czytaj więcej poniżej.

 1. Słuchaj Eski

 

Darmową wejściówkę na Eska Music Awards można wygrać za pośrednictwem Radia Eska. Wystarczy słuchać radia i uczestniczyć w konkursach na antenie.

 2. Kup cegiełkę na budowę Hospicjum

 

Jeśli chcesz wesprzec budowę Hospicjum stacjonarnego, wystarczy, że kupisz cegiełkę w cenie 20 złotych, która umożliwi wejście na Eska Music Awards. Cegiełki można zakupić w siedzibie Hospicjum Domowego w Kołobrzegu, w siedzibie Centrum Promocji i Informacji Turystycznej oraz w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu. Cały datek zasili budowę nowego Hospicjum stacjonarnego w Kołobrzegu.

 3. Niespodzianka od Family Card

 

Jeśli jesteś posiadaczem „Family Card“ i zakupiłeś/aś bilet na sobotę na Sunrise Festival (21 lipca) lub 3-dniowy karnet w marcu 2012, to MDT Production doładuje twoje konto Family Card o wstęp na Eska Music Awards. Wystarczy, że byłeś/aś jedną ze 500 pierwszych osób, które doładowały Family Card o bilet na SF 2012 i bawisz się za darmo podczas Eska Music Awards w piątek 20 lipca na Sunrise Festival 2012. Zwycięzcy otrzymają powiadomienie meilowe. Gratulujemy!

 4. Kasa Biletowa

 

Ostatnia możliwość na zgarnięcie biletu na wielkie otwarcie jubileuszowej edycji Sunrise Festival 2012 to zakup biletu przez http://www.BileteriaMDT.plbezpośrednio w kasach biletowych przed imprezą. Cena wejściówki to 40 zł.

 5. Zarezerwuj bilety i odbierz w Kołobrzegu

 

W związku z ogromnym zainteresowaniem biletami na Sunrise Festival 2012 oraz wcześniejszym zakończeniem sprzedaży, postanowiliśmy w tym roku wyjątkowo wprowadzić możliwość odpłatnej rezerwacji biletów z odbiorem osobistym. Rezerwacji można dokonać w terminie do 4 dni kalendarzowych poprzedzających imprezę. Po ich opłaceniu odbioru można dokonać w Centrum Informacji przed wejściem na teren imprezy. Aktualnie ceny biletów są następujące:

 

20.07 (piątek) – 40 zł

21.07 (sobota) – 150 zł

26.07 (czwartek) – 80 zł

27.07 (piątek) – 160 zł

28.07 (sobota) – 180 zł

 

 

BILETY NA SUNRISE FESTIVAL NA:

 

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

Music Defeats Time Production