Ostatni moment na zakupy w sklepie MDT Embros!

известные картины и новости из мира искусства

Ostatni moment na zakupy w sklepie MDT Embros!

Do największego klubowego festiwalu w Europie Środkowo-Wschodniej pozostało zaledwie 14 dni! Za kilka dni w Kołobrzegu rozpoczną się prace nad budową gigantycznych scen, które od 20 lipca będziemy mogli podziwiać na otwarciu Sunrise Festival. Wszystkich fanów zapraszamy do sklepu MDT Embros, gdzie do 18 lipca będzie można zakupić oficjalną odzież oraz gadżety (m.in. ręcznik plażowy, pasek do spodni, flagi itp.) z logiem Sunrise Festival. Od 20 lipca zostaną uruchomione 4 punkty sprzedaży MDT Embros: przy molo, w porcie, przy ratuszu oraz przed głównym wejście na teren imprezy.

Naturalnie podczas trwania wszystkich imprez będzie czynny sklep MDT Embros, który zlokalizowany będzie pomiędzy amfiteatrem, a parkingiem.

 

Zapraszamy do sklepu: www.mdt.embros.pl

 

 

 

 

Organizatorzy festiwalu, postanowili zmienić strategię walki z nieuczciwymi sprzedawcami. Zamiast nieustanie się z nimi procesować, postanowili zmienić regulamin określający listę rzeczy, z którymi nie będzie możliwości wejścia na imprezę. Mianowicie chcielibyśmy poinformować wszystkich klubowiczów zamierzających wybrać się na tegoroczną edycję festiwalu, że nie będzie możliwości wejścia na teren imprezy w nieoryginalnych ubraniach oraz podrobionych gadżetach (czapki, kapelusze, smycze itp.). Podczas wejścia ochrona będzie wnikliwie sprawdzała każdego uczestnika czy nie posiada „podróbek” Sunrise Festival. W przypadku posiadania takich rzeczy uczestnik mimo posiadania biletu nie będzie mógł wejść na teren imprezy. Jedyne oryginalne ubrania oraz gadżety Sunrise Festival sprzedaje sklep MDT Embros (w Internecie na stronie www.mdt.embros.pl oraz w autoryzowanych punktach w Kołobrzegu tj. przy molo, w porcie, przy ratuszu oraz przy głównym wejściu na teren imprezy). Wszystkie te punkty będą oznakowane dużym logo MDT Embros. Oczywiście gadżety i koszulki będzie można zakupić również na terenie imprezy. Oryginalne logo Sunrise Festival to logo, które posiada w prawej części znak „(R)”, który sugeruje nam, że jest to chroniony znak towarowy. Jedynym właścicielem znaku Sunrise Festival i podmiotem, który może wykorzystywać ten znak jest agencja MDT-Agency oraz jej partner MDT Embros.