Claudia Cazacu w klubie Ekwador – Time Table

известные картины и новости из мира искусства

Choć do imprezy andrzejkowej TRANCE ONE w klubie Ekwador pozostało kilka dni już dziś prezentujemy Wam oficjalne Time Table tej imprezy.

 


Jakiego występu możemy się spodziewać ? Jak Claudia będzie wyglądać tego wieczoru :-) ? Wszyscy chyba jesteśmy ciekawi jak wygląda na żywo a tym bardziej jak produkuje i jak radzi sobie za konsoletą. Pozycja w rankingu DJ Mag oraz to że uklasyfikowała się jako jedyna kobieta w zestawieniu TOP 100 DJ MAG świadczy o tym, że muzyka oraz technika tego wieczoru na pewno będzie na największym światowym poziomie.  Jej pierwszy występ w Polsce może okazać się wielkim sukcesem samej artystki jak i również klubu Ekwador ! Bo chyba wszyscy do dziś pamiętamy zeszłoroczny andrzejkowy występ w tym klubie Dash Berlin.

Już dziś otrzymaliśmy oficjalne informacje prosto z klubu Ekwador iż w tą sobotę poznamy wszystkich artystów, którzy wystąpią podczas Świąt czyli Sensation of Love w klubie Ekwador. Szykuje się naprawdę bardzo mocna impreza z udziałem Gigantów, których usłyszeć będziemy mogli tylko w Ekwadorze.

Tak więc do zobaczenia w Sobotę.