„Seven” na Beatport

известные картины и новости из мира искусства

Siódma edycja Electrocity zbliża się do nas wielkimi krokami. Mimo że line-up mamy zamknięty (wystąpią m.in: Pendulum, Felix Da Housecat, Judge Jules, Dubfire b2b Jamie Jones, Myon & Shane 54 oraz oczywiście artyści, o których mowa w poniższym tekście) to nie koniec newsów związanych z festiwalem. Do sklepów właśnie trafił oficjalny hymn imprezy pt. „Seven” wyprodukowany przez Electrocity Nation w kooperacji z Mr. X.

Oprócz, publikowanej już w naszym serwisie, wersji radiowej (która osiągnęła pierwsze miejsce w notowaniu DMC Muzycznego Radia i była w pierwszej piątce w Housowej20 w Planecie FM), w „paczce” znajdują się także mixy klubowe (z wokalem i bez) jak i remix od jednego z polskich talentów producenckich – Carlo Calabro. Całość dostępna już jest do kupienia w sklepie Beatport za pośrednictwem Carlo Calabro Label (link poniżej)!

„Seven” na Beatport: http://www.beatport.com/release/seven-electrocity-7-anthem-feat-mr-x/917785

Oprócz zainteresowania rozgłośni radiowych, swój support potwierdzili także m.in.: Axwell, Daniel Portman, Thomas Penton, Giuseppe Ottaviani, Mark Pledger, M.I.K.E., etc. Poniżej prezentujemy odsłuch do wszystkich wersji.

Duga pula biletów na Electrocity 7 dostępna jest w cenie 79zł za sztukę! Dostępne na www.wlotki.pl.

Radio Mix:
http://youtu.be/ZfvguwGke-0
Vocal Mix:
http://youtu.be/rzE5_P-JboM
Carlo Calabro Remix:
http://youtu.be/VVmqj9jOu4U