Sylwetki artystów Summer City !

известные картины и новости из мира искусства

Summer City Festiwal with Eska! Czego możecie się spodziewać?!

Słoneczne czerwcowe dni, gorące noce, nadmorski klimat, 
atmosfera wakacji, i pełno dobrej muzyki! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Poniżej sylwetki artystów których możecie usłyszeć na Summer City Festiwal with Eska !!

Chicane, czyli właściwie Nick Bracegirdle. Urodzony w 1971 roku w Londynie brytyjski DJ, producent i twórca muzyki elektronicznej. Po raz pierwszy zauważony w 1996 roku dzięki świetnie wykonanemu singlowi „Offshore”. W następnym roku wydany został debiutancki album Chicane „Far From the Maddening Crowd”. Chicane trafił później znowu do świadomości publicznej wraz z wydaniem epickiego „Salt Water”, w którym występowała Maire Brennan z Clannad. W trakcie swojej DJ’skiej i producenckiej pracy Nick współpracował z artystami takimi jak: Billie Ray Martin, Bryan Adams, Enigma czy Everything but the Girl. W roku 2006 zrobiło się po raz kolejny głośno o Chicane. Singiel „Stoned in Love” okazał się ewolucją oraz ciekawą zapowiedzią nowego albumu „Somersault” wydanego w 2007 roku. Wśród najnowszych osiągnięć artysty są wydane odpowiednio w 2010 i 2011 albumy Giants i Thousand Mile Stare.

http://youtu.be/PGfIp64A3CI


 

Sister Bliss Liderka i współzałożyciela zespołu Faithless, znakomita DJ-ka i producent, jedna z najpopularniejszych postaci na scenie muzyki elektronicznej w Wielkiej Brytanii. Magazyn Mixmag w swoim specjalnym, milenijnym wydaniu zaliczył Sister Bliss do grona ‘Heroes of the 90’s’. Po raz pierwszy za deckami stanęła w 1987 roku jako jedna z pierwszych kobiet na brytyjskiej scenie house. Już wkrótce zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie, a imprezy z jej udziałem były ‘wielkim świętem’. O jej występy zabiegały tak znakomite kluby jak: Cream, Gatecrasher, The Gallery, Renaissance czy Ministry of Sound. Poza Wielką Brytanią regularnie występuje na imprezach w Australii, Południowej Afryce, Argentynie, Japonii, Singapurze, USA oraz w „Manumission” na Ibizie, „Allenby 58” w Tel Awiwie oraz BCM na Majorce. Przełomowym momentem w jej karierze było spotkanie DJ-a Rollo, z którym w 1995 roku stworzyli kultową formację Faithless. Wkrótce do tego znakomitego teamu dołączyli Jamie Catto i Maxi Jazz. Zadebiutowali singlem „Insomnia”, który szybko stał się wielkim przebojem. Ich pierwszy album, wydany w 1996 roku, nosił tytuł „Reverence” i okazał się wielkim sukcesem. Poza wspomnianą „Insomnią” zawierał kolejny wieki przebój grupy „Salva Mea”.

 

http://youtu.be/LuqEbRzy_t8,


Eddie Thoneick rozpoczynał przygodę z muzyką w 1993 roku. Przez następne pięć lat był mistrzem konsolety w niemieckich klubach. Grał wtedy razem z takimi gwiazdami w branży jak Sven Vath, Sasha, Andry Nalin, Mike Lovechild czy Natural Born Grooves. Rok 2005 to współpraca z Opaque Music i Milesem Goodmanem. Dzięki nim wyszły remiksy robione dla Soul Avengerz i Red Hot Dutch. Rok później ukazało się przełomowe w karierze artysty nagranie Eddie Thoneick vs Kurd Maverick „Love Sensation”, z dwoma remiksami Eddiego oraz jednym Kurda Mavericka.

http://youtu.be/XyWED2RD3XY


Solarstone- brytyjski DJ i producent. Jego ulubionymi gatunkami muzycznymi są Electro, Trance oraz wszystko co jest z nimi związane. Przez wszystkie lata swojej kariery Solarstone wypuszczał wspaniałe kawałki takie jak Solarcoaster, Speak in Sympathy czy Like a Waterfall. Do współpracy zaprasza tak znakomitych gości jak Clare Stagg, Giuseppe Ottaviani, Betsie Larkin czy duet Aly & Fila.

http://youtu.be/R9s-hcVOP1I


Manuel de la Mare włoski DJ I producent tworzący wspaniałe kawałki od techno po trance. W swojej twórczości wspierały go już takie gwiazdy jak: Roger Sanchez, Tiesto, Ferry Corsten, Funkagenda, Mark Knight, Pete Tong, Hernan Cattaneo, John Acquaviva, Joe T. Vannelli, Robbie Rivera, Ripperton, Anthony Pappa, Milton Jackson, Thomas Gold, Tom Novy czy Justice. Manuel jest także współwłaścicielem 303Lovers i Hotfingers Music Labels wraz z Alexem Kenji i Marshallem. Co więcej współpracował i współpracuje również z niezależnymi wytwórniami takimi jak: Baroque, Toolroom, Eye Industries, Omnis, Universal czy Ministry of Sound.

http://youtu.be/6YLlYKu8eTw


Marco Lys kolejny reprezentant Włoch, który na swoją reputacja zapracował wielogodzinną i jakże owocną pracą w studio. Autor takich hitów jak „Cross the Line”, „La Tromba” czy „Changes”. Współpracował z takim labelami jak Positiva, Rising Music, Nebula, Oxyd, Audio Therapy, Defected, Rise, Strictly Rhythm, Great Stuff czy Toolroom, w którym to kolaborował z takimi nazwiskami jak My Digital Enemy , Michael Gray, Prok & Fitch czy Alex Kenji.

http://youtu.be/L7WB2qP6LbQ

Lisa Lashes to brytyjska Dee Jay'ka urodzona w 1971 roku w Holbrooks. Pod tym pseudonimem artystycznym kryje się nie kto inny jak Lisa Dawn Rose-Wyatt. Jej preferowanym gatunkiem muzycznym jest Hard Dance oraz wszystko co jest z tym związane. Lisa Lashes miała okazję zagrać na Global Gathering, Creamfields, Dance Vallry,GodsKitchen, GateCrasher. Do dziś jest zapraszana na większość wielkich eventów i festiwali na całym świecie.

http://youtu.be/BZCdNdxVJEU


 

Heatbeat to dwóch młodych DJów i producentów z Argentyny. Matias Faint i Agustin Servente to duet, który powstał w 2006 roku. Od najmłodszych lat ich inspiracją była twórczość The Prodigy, Chemical Brothers, BT i Paula Van Dyka. Matias i Agustin skupiają się głównie na Progressive Trance, Electro Trance i Tech-Trance, Uplifting Trance i Minimal Trance. Swoje pierwsze produkcje zaczęli tworzyć będąc jeszcze dziećmi. Ich wspólnie zamiłowanie do muzyki elektronicznej sprawiło, że poziom produkcji, które wychodziły ze studia rósł w niesamowicie szybkim tempie. Chodź są jeszcze bardzo młodzi, ich produkcje i remiksy były wydawane nakładem największych klubowych labeli na świecie: Armada, Vandit, High Contrast, Flashover, In Charge, Bonzai, Real Music, Istmo Music, Novascape i wielu innych.

http://youtu.be/lh_MpEXzt-I


Wippenberg- jeden z czołowych artystów tworzących muzykę trance. Jego produkcje są bardzo dobrze znane na całym świecie - za jego oryginalny styl a także idealnie dopracowany każdy szczegół w kawałku. Remixy w jego wykonaniu wykorzystywane były przez gwiazdy takie jak Fragma, Marc Et Claude, Geen Court, Dance Nation a nawet sam legendarny DJ TIËSTO.

http://youtu.be/pVX1VjH0M8o


Alexander Popov rosyjski DJ i producent muzyki house i trance. Swoje piętno w tym typie muzyki odcisnął utworami takimi jak Vapour Trails, Time After Time, Everest czy Metropolis. Alexander już od najmłodszych lat zajmował się tworzeniem nowych brzmień i DJ’owaniem na imprezach. Popov stanowi część nowej generacji młodych utalentowanych rosyjskich DJ’ów wyróżniających się ciekawymi brzmieniami oraz występującymi na najbardziej znanych imprezach na terenie całej Rosji. W trakcie swojej kariery wspierał swoimi umiejętnościami artystów takich jak Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Tiesto, ATB, Ferry Corsten, Darude, Above and Beyond, Matt Darey, Solarstone, M.I.K.E

http://youtu.be/PmaFPOg14vA.

Andrew Rayel urodzony w 1992 roku w Mołdawii. Od samej młodości związany z muzyką. Przez 7 lat uczęszczał na lekcje gry na pianinie, gdzie dzięki swojej kreatywności i zdolnościom tworzenia wygrywał wiele konkursów. Jego muzyczna kariera zaczęła się tak naprawdę w roku 2005. Każdy z tworzonych przez niego utworów jest inny, gdyż artysta nigdy nie tworzy nowych kawałów bazując na starej formule. Wśród najlepszych DJ’ów i producentów grających utworzy Rayel’a znajdują się Armin van Buuren, Tiesto, Markus Schulz, Rank1, Dash Berlin, Gareth Emery.

http://youtu.be/SaImXCkuUSM 

Sun & Set

Totalna świeżość z Niemiec. Sun & Set to duet charakteryzujący się czysto-tranceowym i techtranceowym podejściem do muzyki. Zauważeni przez Alex’a M.O.R.P.H.A i Woody van Eydena i mocno zaangażowani w projekt Heavensgate. Kariera Sun & Set nabiera niesamowitego tempa, czego dowodem oprócz ogromnej ilości występów w niemieckich klubach, jest tegoroczny występ na Nature One. Ci dwaj Panowie na pewno spełnią oczekiwania transowej części klubowiczów.

http://www.mixcloud.com/sunandset/

 

Bilety dostępne na:

-wlotki.pl

*standardowy 49zł

Dostępne również bilety:

*150zł Golden

*250zł Deluxe

Oraz w stałych punktach sprzedaży.