David Guetta: dwie muzyczne twarze

известные картины и новости из мира искусства

David Guetta: dwie muzyczne twarze

Nikogo już nie dziwi, kiedy słyszymy kolejne nagranie Davida Guetty w radiu. Jego ostatni album „Nothing But The Beat“ to umiejętne połączenie dwóch światów muzyki klubowej – radiowego popu i dobrej klubowej elektroniki. David Guetta doskonale wie czego chce i stara się, aby jego produkty dotarły do jak największego grona odbiorców. Dowodem na to są – ostatni „DJ Mix 197“ z radia ESKA i najnowszy singiel „I Can Only Imagine“.


„DJ Mix“ to regularne miksy dj-skie francuskiego artysty, w których prezentuje swoje wyszukane „perełki“, które robią prawdopodobnie ostre zamieszanie na światowych densflorach. W wydaniu 192, Guetta proponuje zestaw electro i nowoczesnego progressive housu z utworami m.in od Jordy Dazza, Deniza Koyu, czy Michaela Woodsa.

http://eskalivermx.eska.pl/?page=remix

Z drugiej strony, jego najnowsza propozycja, nakierunkowana na komercyjny sukces, to subtelny electro-house z wokalem amerykańskich gwiazd popu i r’n’b - Chrisa Browna i Lil Wayne’a. „I Can Only Imagine“ bez trudu zrobi karierę w komercyjnych stacjach radiowych. O ile już jej nie zrobił.

http://youtu.be/_QO5idbqSuw?hd=1

Co ciekawe, w playlistach z występów „live“ wielkiego Davida Guetty ciężko będzie nam odnaleźć tą bardziej „radiową“ stronę muzyka. Na imprezach Guetta dostarcza 100% klubowych utworów, których nikt by się nie powstydził.

http://youtu.be/lV96HTNplPo?hd=1

Premiera „Metropolis“ stworzonego z pomocą młodego Nickiego Romero odbyła się w Arenie Montpellier w Park&Suites we Francji. Jeżeli w takim stylu główna gwiazda Sunrise Festival 2012 przewiduje swój set w Kołobrzegu, to jeszcze bardziej nie możemy się tego występu doczekać. Bilety na imprezie można zamówić na stronie – www.BileteriaMDT.pl.

Sunrise Festival 2012 - Opus Magnum!
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG

http://www.facebook.com/davidguetta
http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.bileteriamdt.pl/

Music Defeats Time Production Team