Summer City Festival 2012

известные картины и новости из мира искусства

Słoneczne czerwcowe dni, gorące noce, nadmorski klimat, atmosfera wakacji, czego chcieć więcej? W chwili obecnej Polska, jak i cała Europa żyje Mistrzostwami Europy, które odbywać się będą w naszym kraju. Należy jednak pamiętać o tym, iż dla wielu z nas świat na piłce się nie kończy.Dlatego też MSM ma dla wszystkich Klubowiczów niesamowitą propozycję pozwalającą na dłuższą chwilę zapomnieć o wszystkich problemach i oddać się przyjemnościom w czasie 2 edycji SUMMER CITY FESTIVAL, który odbędzie się 30 czerwca na terenach PGE Arena w Gdańsku !!!

Z wielką przyjemnością i jeszcze większym zapałem powracamy do naszego projektu z przeszłości, który z dużym sukcesem, wraz z holenderskimi partnerami zorganizowaliśmy po raz pierwszy w Polsce w 2007 roku.Gwarantujemy Wam, iż będzie to pełen przygód, nowych miłości i zatracenia event, który już raz spełnił pokładane w nim oczekiwania. Czas w którym w pełni oddamy się szaleństwu zabawy. SUMMER CITY FESTIVAL to taniec, okrzyki radości i wspólne dzielenie się z innymi miłośnikami rozkoszą najlepszej muzyki klubowej.Wspaniali zagraniczni oraz polscy artyści, bardzo atrakcyjna cena biletu, fantastyczne miejsce w niedalekiej odległości od plaży, dobra infrastruktura oraz niezapomniana atmosfera to idealne rozpoczęcie wakacji 2012!!! Dołączcie do nas i posmakujcie zabawy na najciekawszym festiwalu tego roku!!!

To właśnie zlokalizowany przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk kompleks PGE ARENA w Gdańsku będzie miejscem tegorocznej edycji SUMMER CITY FESTIVAL, który określany jest jako najciekawsze plenerowe wydarzenie tego roku. Sam obiekt jak i należące do niego tereny to jedne z najnowocześniejszych inwestycji zrealizowanych w ostatnim czasie w Polsce.


 

A jeżeli myślicie, że to już wszystko na dziś w związku z SUMMER CITY FESTIVAL zaskoczymy Was !!!


 

            Ochłońcie, weźcie głęboki oddech, usiądźcie wygodnie!! Skład, który przygotowaliśmy drodzy Klubowicze na pewno bardzo pozytywnie Was nastroi i każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Line up festiwalu zostanie podany w piątek 1 czerwca o g.1600.

 

            Bilety w sprzedaży od poniedziałku w cenie 49zł !!!

 

-wlotki.pl

 

-stałe punkty sprzedaży