Jordy Dazz: Oh My God

известные картины и новости из мира искусства

Jordy Dazz: Oh My God

 

W ostatni weekend marca w Miami rozpoczęto tegoroczne szaleństwo festiwali i eventów na otwartym powietrzu. W Europie pierwsze masówki plenerowe odbędą się już niebawem. Na mocne brzmienie swoich utworów w nadchodzącym sezonie letnim postawił holenderski dj i producent Jordy Dazz. 28 maja Revealed Recordings wypuściło jego najnowszy singiel „OMG“.

 

Oh My God jest kolejnym eksperymentalnym utworem reprezentanta „młodego pokolenia“, łączącym ze sobą electro, tech i progressive house. Typowy „dirty dutchowy“ lead w breakdownie i mocna partia klubowych drumów powinny sprzedać się bez cienia wątpliwości na mainstreamowej scenie muzycznej. Nowy singiel Dazza ponownie zakontraktował Hardwell. Jego wytwórnia Revealed wypuściła „OMG“ w poniedziałek 28 maja w najlepszych sklepach muzycznych.

 


 

Premiera nastąpiła w Miami na UMF 2012. Kolejne wielkie eventy i festiwale zapełniają kalendarium holendra z dnia na dzień. W Polsce usłyszymy go na Sunrise Festival w sobotę 28 lipca 2012. Biletynaimpreziemożnazamówićnastronieorganizatora – www.BileteriaMDT.pl.

 

SUNRISE FESTIVAL
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG


http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.bileteriamdt.pl


Music Defeats Time Production Team