BILETY NIE Z TEJ PLANETY !!!!!!

известные картины и новости из мира искусства

 

Drodzy Klubowicze!!

Zaproszeni artyści, Radio Planeta oraz my nie możemy doczekać się już tej gorącej czerwcowej nocy, kiedy to wspólnie przeniesiemy się o kilka lat świetlnych na niesamowitą imprezową planetę.

Sprzyjający imprezie PLANETA BORN TO PARTY układ planet i fortuny jest dla nas łaskawy! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was wszystkich wspaniałą niespodziankę!

Planeta FM proponuje Wam niesamowite rozwiązanie imprezowe, którym nie pogardziliby nawet Jetsonowie!!!

O co chodzi?

BILETY NIE Z TEJ PLANETY !!!!!!

 

I i II pula biletów-obowiązująca do 23.05.2012r

 

-bilet standard 79/88zł uprawnia do wprowadzenia na imprezę ze sobą 1 osoby towarzyszącej (wymiana przed imprezą na 2 pojedyncze bilety)

-bilet standard dla dwoja 168zł uprawnia do wprowadzenia na imprezę ze sobą 2 osób towarzyszących (wymiana przed imprezą na 4 pojedyncze bilety)

-bilet golden 260 zł uprawnia do wprowadzenia na imprezę ze sobą 1 osoby towarzyszącej (wymiana przed imprezą na 2 pojedyncze bilety)

-bilet deluxe 350 zł uprawnia do wprowadzenia na imprezę ze sobą 1 osoby towarzyszącej* (wymiana przed imprezą na 2 pojedyncze bilety)

-bilet golden dla dwojga 500 zł uprawnia do wprowadzenia na imprezę ze sobą 2 osób towarzyszących (wymiana przed imprezą na 4 pojedyncze bilety)

-bilet deluxe dla dwoja 650 zł uprawnia do wprowadzenia ze sobą dodatkowych 2 osób towarzyszących* (wymiana przed imprezą na 4 pojedyncze bilety)

*przywileje związane z biletem dotyczą tylko jego właściciela/właścicieli

Obecne lato zapowiada się bardzo gorąco zarówno pod względem temperatur, jak i pod względem imprezowym. Dlatego też Planeta FM chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu Klubowiczów, którzy okres wakacyjny chcą spędzić bardzo imprezowo, proponuje:

III pula biletów-obowiązująca od 24.05.2012r

-bilet standard 88 zł uprawnia do wprowadzenia na imprezę ze sobą 1 osoby towarzyszącej (wymiana przed imprezą na 2 pojedyncze bilety)

-bilet golden 150 zł

-bilet deluxe 200 zł

 

Do zobaczenia 6 czerwca J !!!