Cez Are Kane powraca do klubu Ekwador - BTON

известные картины и новости из мира искусства

Ostatnia w tym roku edycja Back To Old Night.

Każda z tegorocznych edycji Back To Old Night była niesamowitym muzycznym przeżyciem, które pozwalało klubowiczom poczuć klimat legendarnego Ekwadoru, od którego zaczął się kult i mit tego klubu w Polsce. Do ostatniej w tym roku edycji Back To Old Night pozostały już niecałe dwa tygodnie i Ekwador stanął na wysokości zadania, aby zamknąć sezon z wielkim rozmachem i pompą!
To będzie muzyczny spektakl, który sprawi, że wszyscy klubowicze – niezależnie z której części Polski przyjadą – zapomną o problemach codzienności i za sprawą muzycznego wehikułu czasu przeniosą się do pierwszej połowy kończącej się właśnie dekady. Pomimo iż ogłoszone już gwiazdy, które wystąpią 13 listopada w Ekwadorze stanowią kwintesencję i esencję muzyki klubowej w Polsce to klub postanowił postawić na jeszcze jedno nazwisko.

 

 

 

Tej jednej i wyjątkowej nocy za konsoletą głównej sceny Ekwadoru stanie nie kto inny jak gwiazda polskiej sceny klubowej, o którą klubowicze prosili od wielu lat, a która bardzo mocno kojarzona jest z kołobrzeskim festiwalem. To będzie wielki powrót do Ekwadoru człowieka, który przed laty był częścią kultowego Manieczki DJ’s Team, która rozpędziła Ekwador do szybkości nadprzestrzennej i w mgnieniu oka sprawiła iż legenda Ekwadoru była obecna w każdej części Polski! Jest to człowiek, który nigdy nie stał w niczyim cieniu, ani nie budował swojej kariery i legendy na czyichś plecach. Wszystko co osiągnął i za co kochają go klubowicze zbudował ciężką pracą i dobrymi relacjami zarówno ze swoimi miłośnikami, jak i sceptykami. Cez Are Kane, powraca do Ekwadoru by z wielkim hukiem zamknąć ostatnią w tej dekadzie edycję Back To Old Night!