Armin dla piłkarzy i kibiców

известные картины и новости из мира искусства

Armin dla piłkarzy i kibiców

 

Wielkimi krokami zbliża się EURO 2012 i Sunrise Festival 2012. Co łączy te dwie imprezy? Odpowiedź jest prosta: Armin van Buuren.

 

Holenderski król muzyki Trance zaisnpirowany wielką holenderską „pomarańczową“ imprezą „Queens Day“ i nadchodzącymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej przygotował mocno imprezowy utwór na cześć holenderskiej reprezentacji piłkarskiej. Słuchając tej propozycji, słyszymy zupełnie inny styl niż ten dotychczasowy do którego przyzwyczaił nas Armin. Nowoczesna melodia, nowoczesny i taneczny,transowo-hałsowy bit z motywem stadionowej trąby.

 

 

We Are Here To Make Some Noise“ będzie z pewnością towarzyszył nie tylko holenderskim kibicom, ale również polskim, angielskim, hiszpańskim, ukraińskim i wszystkim innym, którzy są fanami Armina i wybierają się na Euro 2012 i Sunrise Festival 2012 na którym wystąpi wielki Armin van Buuren w sobotę 28 lipca. Do zobaczenia! 

 

Obok Paula van Dyka w Kołobrzegu usłyszymy także wielką gwiazdę Davida Guettę oraz Armina van Buurena, Ferry Corstena, Fedde le Granda, Chuckiego, Sandera van Doorna i innych. Biletynaimpreziemożnazamówićnastronieorganizatora – www.BileteriaMDT.pl.

 

 

 

 

SUNRISE FESTIVAL
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG


http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.bileteriamdt.pl


Music Defeats Time Production Team