Sunrise Fashion Festival 2012

известные картины и новости из мира искусства

 

Sunrise Fashion Festival

 

 

Najlepsi polscy projektanci po raz pierwszy zaprezentują modę klubową. 

 

Maciej Zień, duet Paprocki & Brzozowski oraz Lukasz Jemioł specjalnie na Sunrise Fashion Festival zaprojektują wyjątkowe stylizacje klubowe.

 

23 lipca br. w Kołobrzegu zadebiutuje nowy, trzydniowy festiwal mody „Sunrise Fashion Festival“, który wpisuje się w tegoroczną, jubileuszową 10. edycję „Sunrise Festival – Opus Magnum“.

 

„Sunrise Fashion Festival“ sprawi, że Kołobrzeg na trzy dni zamieni się w letnią stolicę mody, przy czym pojęcie „fashion“ zostanie pokazane w róznych aspektach, ponieważ moda dotyczy wszystkiego, nie tylko stroju. Moda to styl życia, czyli te kwestie związane z tym co lubimy jeść, jak się malujemy, czeszemy, czego słuchamy w samochodzie, kwestia zadbanego ciała oraz tego, co wkładamy na siebie wychodząc wieczorem na imprezę. Dlatego też podczas trzech dni festiwalowych zaprezentujemy najciekawsze modowe inspiracje.

 

Festiwal rozpoczniemy porannymi zajęciami na plaży, podczas których trener fitness, który na co dzień dba o sylwetki gwiazd oraz najpopularniejsi polscy tancerze przygotują specjalny program, który bedzie świetnym wstępem do wieczornej zabawy.

Kolejną atrakcją „Sunrise Fashion Festival“ będzie przygotowane na tę okazję „Miasteczko Mody“ czyli niezwykła strefa stylizacji. Odwiedzający będą mogli przejść niecodzienną metamorfozę korzystając z porad stylistów, specjalistów fitness, wizażystów i stylistów fryzur. Dodatkowo każdy uczestnik „Miasteczka Mody“ będzie miał okazję do zakupu wyjątkowej biżuterii oraz zapoznania się z programami szybkiej stylizacji, warsztatów szycia i projektowania oraz wielu innych atrakcji przygotowanych przez organizatora.

Zwieńczeniem każdego dnia festiwalu będą pokazy mody najlepszych polskich projektantów, którzy zaprezentują swoje jesienne kolekcje oraz, co najważniejsze, przygotowane specjalnie na „Sunrise Fashion Festival“ autorskie stylizacje klubowe.

"Cieszę się, że mogę być częścią “Sunrise Fashion Festival”. Zwłaszcza w tak doborowym towarzystwie. Moja najnowsza kolekcja nazywa się "Kaleidoscope". Jest pełna geometrycznych cięć optycznie modelujących sylwetkę, graficznych nadruków, koronek i kryształów. Myślę, że te kreacje znakomicie wpasowują się w klubowy charakter festiwalu. Specjalnie na to wydarzenie przygotowuję również zupełnie nowe sylwetki, które uzupełnią kolekcję. Pierwszy raz angażuję się w taki projekt, z niecierpliwością czekam na lato" – mówi Maciej Zień.

Każdy z projektantów do udziału w projekcie podszedł niezwykle kreatywnie.

“Stworzenie outfitów klubowych to nie lada wyzwanie - kobieta ma się czuć uwodzicielsko, seksownie, luksusowo i ma być widoczna w tłumie. Do kolekcji użyłem najlepszych tkanin i skór z jakimi na co dzień pracuję” – zapowiada swoją kolekcję Łukasz Jemioł.

Równie zaskakująca będzie kolekcja duetu Paprocki&Brzozowski. “Udział w festiwalu „Sunrise Fashion Festival” daje nam możliwość zaprezentowania najnowszej jesiennej kolekcji oraz przygotowania unikatowych stylizacji klubowych, czyli czegoś czego tak naprawdę jeszcze nie było. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i dużym zaangażowaniem, traktujemy je jak wyzwanie, dlatego też bez wahania przyjęliśmy propozycję udziału w "Sunrise Fashion Festival". Nie możemy się doczekać by przedstawić Państwu efekty naszej pracy. Zapraszamy 23 lipca do Kołobrzegu” – mówią Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski.

 

„Sunrise Fashion Festival“ już od 23 do 25 lipca w Kołobrzegu