II pula biletów na Electrocity 7!

известные картины и новости из мира искусства

Oto kolejna dawka informacji dla tych, którzy spóźnili się na pierwszą pulę biletów na Electrocity 7, jak i garść wiadomości gdzie możecie nabyć bilety na najbliższy event promujący wspomniany już sierpniowy festiwal – Sounds OF Electrocity with Felix Da Housecat - który będzie miał miejsce już 6 czerwca nad Jeziorem Kunickim k/Legnicy.

II pula biletów na Electrocity 7!

Jak już pisaliśmy – pierwsza pula w cenie 59zł za jeden bilet rozeszła się w całości w niecałą godzinę. Wielu z Was zwyczajnie nie zdążyło nabyć swoich wejściówek czego wynikiem były zapytania w stronę Agencji SoundTrade o drugą pulę. Zatem oficjalnie podajmy informację na ten temat:

Duga pula biletów na Electrocity 7 dostępna będzie od 16 maja 2012 od godziny 20.00 w cenie 79zł za sztukę! Dostępne na www.wlotki.pl, www.electrocity.pl i www.ticketpro.pl.

Electrocity 7  - Royal Vip

Jak co roku Agencja SoundTrade przygotowała coś czego nie uświadczycie na jakimkolwiek evencie! Organizowana co roku w Sali Książęcej Klasztoru Cystersów strefa VIP, gdzie przed wiekami jadali obiady znakomici władcy oraz najważniejsze osobistości Polski. Jako profesjonaliści SoundTrade postara się o to, aby zaproszeni artyści i klubowicze (którzy zakupili bilet Royal VIP), dzięki którym w dużej mierze Electrocity jest wyjątkowe. Byli obsługiwani na najwyższym poziomie. Dla wszystkich, którzy zakupią bilet Royal VIP przewidziany jest nieograniczony catering (posiłki i alkohol) jak i możliwość „dzielenia stołu” ze wszystkimi artystami, którzy wystapią na Electrocity 7! Cena biletu Royal VIP to 500zł za sztukę. Menu opublikujemy wkrótce.

Bilety na Sounds Of Electrocity with Felix Da Housecat

Jako, że bilety na Sounds Of Electrocity with Felix Da Housecat są już do nabycia online w cenie 25zł za sztukę (więcej info o imprezie tutaj:

http://cubestage.pl/imprezy/2-imprezy/467-06062012-sounds-of-electrocity-felix-da-housecat.html

), poniżej przedstawiamy listę „fizycznych” punktów gdzie także możecie je nabyć. Przypominamy, że Sounds Of Electrocity with Felix Da Housecat już 6 czerwca 2012 na Jeziorem Kunickim k/Legnicy na terenie LOK-u (ul. Słoneczna 3).

Bilety do nabycia:

* Siedziba SoundTrade:
Bartoszów 7, 59-220 Legnickie Pole k/Legnicy

* LOK Kunice:
ul. Słoneczna 3, 59-216 Kunice k/Legnicy    

* Sieć sklepów „MEGA Clothing”:
Legnica, ul. NMP 9 (Galeria Piastów)
Lubin, ul. Rynek 1a
Jelenia Góra, ul. Piłsudskiego 13
Strzegom, ul. Rynek 25
Świebodzice, ul. Rynek 27
Rawicz, ul. 17-go Stycznia
Gostyń, ul. Kolejowa 25
Chojnów, ul. Rynek 6
Polkowice, Rynek

* Oddziały TICKETPRO.pl
Pełna lista: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html

* Ponadto:
www.electrocity.pl
www.wlotki.pl

UWAGA!!!

40 wejściowek na Electrocity 7 do wygrania!

Jak już wyżej wspomnieliśmy Sound Of Electrocity with Felix Da Housecat jest wydarzeniem promującym Electrocity 7, a więc każda osoba, która zakupi bilet za pośrednictwem serwisu www.wlotki.pl, będzie miała szansę wygrać wejściówkę na Electrocity 7 (losowanie). Zatem czterdzieści osób spośród wszystkich, które pojawią się w Kunicach k/Legnicy 6 czerwca 2012 roku, będzie mogło także odwiedzić Klasztor Cystersów w Lubiążu 14 sierpnia 2012 podczas Electrocity 7!

Do zobaczenia 6 czerwca w Kunicach i 14 sierpnia w Lubiążu;)