Nieodzowny element I Love New Year – New Year Power Hour!

известные картины и новости из мира искусства

 

New Year Power Hour to godzinny mix podczas którego wszyscy Klubowicze, jak jedna rodzina witają nadejście nowego roku. Od pierwszej edycji ILNY, która odbyła się w roku 2007 na NYPH składały się najlepsze i najbardziej charakterystyczne utwory mijającego roku – pół godziny brzmień trance’owych i pół godziny house’owych. W ich doborze pomagaliście Wy – forumowicze. Muzyczne „petardy” oprawiane były wyjątkowym pokazem lasrów, świateł i pirotechniki. Dzięki temu godzinnemu miksowi, wszyscy występujący DJ’e mogli przywitać nowy rok wraz z publicznością. New Year Power Hour składany był dwukrotnie przez Second Mind, a w roku 2009 przez Daniela Kandi.

 

Co czeka nas w tym roku? Rok 2010 zamyka bardzo ważne 10 lat w muzyce klubowej, co skłoniło MSM Events do stworzenia czegoś wyjątkowego. Na tegoroczne New Year Power Hour będą składały się szlagiery muzyczne całej dekady! Z pewnością odżyją w Was niesamowite wspomnienia z tamtych lat. Co więcej, do miksu „wkradną się” utwory nie tylko house’owe czy trance’owe!

 

W tym roku, miks wyjątkowo zacznie się o północy i potrwa do godziny pierwszej. Muzycznym przejściem w rok 2011 zajmuje się cała ekipa MSM Dj’s Collective (www.msmbooking.com). Dzięki temu, że reprezentują różne gatunki muzyczne, zrobią wszystko, by nie zapomnieć o żadnej ważnej dla Was i dla całego klubowego świata produkcji. Praca nad NYPH wre zarówno od strony muzycznej jak i wizualnej, a jej efekt poznacie już 31 grudnia 2010 we wrocławskiej Hali Stulecia.

 

Zapraszamy na największego klubowego Sylwestra w Polsce!

 

Line-up:

  • SIED VAN RIEL
  • MENNO DE JONG
  • DR. KUCHO
  • ABEL RAMOS
  • ASHLEY WALLBRIDGE
  • RONALD VAN GELDEREN
  • MISCHA DANIELS

 

Bilety dostępne są w bileterii ftb w cenach:

Standard: 86 PLN

Golden: 250 PLN

Deluxe: 400 PLN