Paul van Dyk ze świeżym materiałem na Sunrise Festival 2012

известные картины и новости из мира искусства

Paul van Dyk to żywa legenda muzyki Trance na świecie. Na swoim koncie ma kilka studyjnych albumów, które sprzedały się kilkusettysięcznym nakładem. „Evolution“ to najnowszy album Paula van Dyka, który wystąpi na Sunrise Festival 2012 w sobotę 21 lipca.

 

Evolution to prawdziwa „ewolucja“ w brzmieniu Paula van Dyka, który słynął z „szybkich“ melodyjnych i transowych utworów. Materiał stworzony na potrzeby albumu był inspirowany różnymi gatunkami. Ponadto, Paul van Dyk zaprosił do współpracy wielu znakomitych producentów, tj. Arty, Giuseppe Ottaviani, Austin Leeds czy Sarah Howells. Polska premiera nastąpiła 10 kwietnia 2012. Album można kupić w dobrych sklepach muzycznych.

 


 

Pytanie jakie się nasuwa jest proste. Który utwór wywarł na Was największe wrażenie? Który utwór chcielibyście usłyszeć w secie Paula na Sunrise Festival? Czy

Na dzień dzisiejszy największe oklaski wśród recenzentów i dj-ów zbiera „The Ocean“ wyprodukowany wspólnie z Artym.

 

http://itunes.apple.com/gb/album/the-ocean-feat.-arty-single/id508047038

 

Obok Paula van Dyka w Kołobrzegu usłyszymy także wielką gwiazdę Davida Guettę oraz Armina van Buurena, Ferry Corstena, Fedde le Granda, Chuckiego, Sandera van Doorna i innych. Biletynaimpreziemożnazamówićnastronieorganizatora – www.BileteriaMDT.pl.

 

SUNRISE FESTIVAL
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG


http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.bileteriamdt.pl


Music Defeats Time Production Team