Debiut wschodzącej gwiazdy sceny klubowej: Ashley Wallbridge - The Inner Me

известные картины и новости из мира искусства

Debiut wschodzącej gwiazdy sceny klubowej

Ashley Wallbridge - The Inner Me

 

Młody, niezwykle utalentowany brytyjski DJ i producent, który w ciągu kilku lat przebił się do światowej czołówki, a jego niemal wszystkie single osiągnęły pierwsze miejsca na największych platformach cyfrowych jak Beatport czy iTunes.

 

      

 

Olbrzymi talent, kreatywność i upór w dążeniu do postawionych sobie celów. Tak w skrócie można scharakteryzować Ashley’a Wallbridge’a - wschodzącą gwiazdę sceny EDM. Świat usłyszał o nim w 2008 roku, kiedy ukazał się pierwszy profesjonalny singiel Brytyjczyka „My Blood”. Rok później podpisał kontrakt z labelem Andy’ego Moora AVA Recordings, a produkcje takie jak „Shokotan”, „Harmonies” czy w końcu słynne „Faces” ugruntowały jego pozycję na rynku muzyki elektronicznej.

 

Dziś, po 1,5 roku ciężkiej pracy jest gotów by zaprezentować światu swój debiutancki album „The Inner Me”. Płyta składa się z 15 utworów będących połączeniem Trance, Progressive i Downtempo. Usłyszymy tu zarówno energetyczne klubowe petardy, jak i klimatyczną pełną emocji balladę, czy odprężające instrumentale. Wśród gości m.in. Elleah, Andy Moor, Matias Lehtola, Audrey Gallagher czy Meighan Nealon.

 

Ashley Wallbridge przykuwa uwagę detalami i elektroniką w najbardziej precyzyjnej postaci. Stawia przede wszystkim na spójną jakość, a ta jest tutaj na najwyższym światowym poziomie.

 


 

Tracklista:

01. Emotions

02. These Walls (feat. Elleah)

03. Kopanang (feat. Kobalt Infusion)

04. Careful

05. Zorro

06. Faces (with Andy Moor feat. Meighan Nealon)

07. Soul Seek

08. Vision

09. Meta4

10. Mumbai Traffic

11. Keep The Fire (feat. Elleah)

12. Ibiza

13. World To Turn (with Andy Moor feat. Gabriela)

14. Bang The Drum (feat. Audrey Gallagher)

15. Feel Again (feat. Matias Lehtola)

 

PREMIERA: 17.04.2012

 

Album trailer:

 

 

www.sonymusic.pl