Dayglow ostatnie nazwiska oraz informacje !

известные картины и новости из мира искусства
W tamtym roku, dokładnie 29 października, do Polski zawitała nowa produkcja prosto z Miami, a mianowicie Dayglow ‘The World’s Largerst Paint Party‘. Tego co działo się na hali EXPO w Warszawie nie da opisać się słowami, to trzeba było po prostu przeżyć. Publiczność była naprawdę niesamowita! Wszyscy bawili się bardzo dobrze i nawzajem oblewali się farbą. Można powiedzieć, że farba i muzyka zjednoczyła ludzi – Beats, Love, Unity jak mówi idea Dayglow. W związku, że event odbywał się w dzień Halloween wiele osób zaskoczyło nas świetnymi strojami. Mogliśmy zobaczyć np. seksowną pielęgniarkę, mumię w bandażach czy chłopaków ubranych w stroje malarskie. 

Dzisiaj przynosimy Wam informację na temat kolejnej edycji Dayglow w Polsce. Event odbędzie się dokładnie 4 maja 2012 na hali sportowo-widowiskowej w Gdyni, a więc zapowiada się gorący długi weekend! To nie jedyna edycja jaką organizatorzy Dayglow planują w tym roku. 12 lub 13 Października odbędą się huczne urodziny Dayglow Europe – tak to już rok! Rusza również edycja w innych miastach Europy.
 
LIVE ACT:
1) Na scenie pojawią Roboty i Laser Man Show, które tak bardzo podobały się ostatnio, ale w nowym spektaklu. Ariel Dance, tancerki to już stały element show.
2) Występ nowego duo EMI zostanie urozmaicony vocalem live światowej sławy wokalistki. 
3) Niespodzianka – będzie jak zawsze!

Trailer promujący trasę "Life in Color"
R3hab oraz Galsesboys- z tymi panami wiążą się największe emocje dlatego ich udział ogłosimy dziś o godzinie 17:00. 
R3hab - w tym roku nie ma sobie równych trzy nominacje oraz nagroda podczas WMC w Miami jest tylko potwierdzeniem jego wielkości. IDMA Award - Best Break-Through Artist (Solo)


Kilka słów o Glassesboys. Ich kariera jest dowodem na to, że ciężką pracą, pasją w działaniu można osiągać sukces...nawet w Polsce! 

Od kilku lat tworzyli wspólnie coś wyjątkowego na arenie muzycznej, wiedząc, że każde z ich działań prowadzi do tego, co chcą pokazać światu dziś. Tysiące sprzedanych winyli i CD, tworzenie muzyki dla największych sław muzyki klubowej, podbijanie list sprzedaży i wielokrotne tytuły dla najlepszych producentów w danej kategorii. Po sukcesach w przeszłości nadszedł czas na wykonanie dzieła, które rodziło się z ich ogromnej pasji. Niemalże po roku pracy chcą pokazać wszystkim, czym dla nich jest muzyka i gdzie tkwi jej piękno. Tak oto na świat otwiera się duet Glassesboys. Twórcy dotychczas znani w undergroundowym świecie muzyki elektronicznej, chcą pokazać, że ten kierunek był jedynie kreowaniem ich ścieżki muzycznej, którą będą podążać . Droga, którą szli dotychczas była źródłem doskonalenia ich umiejętności produkcyjnych, a jednocześnie źródłem dobrej zabawy - z całą pewnością nigdy jej nie zapomną.

Jarek i Tomek podjęli współprace z potęgą światowej muzyki - EMI Music i to właśnie ta wytwórnia sygnuje poczynania Glassesboys. Wszyscy, którzy dotychczas słyszeli produkcje lub dema chłopaków, a w tym wielcy wokaliści, wytwórnie, inni producenci, byli zachwyceni tym materiałem i z wielką wiarą w sukces pragnęli zaangażować się we współpracę z nimi.

Styl Glassesboys to połączenie melodyjnych, klubowych i energetycznych, zapadających w pamięć i często nasiąkniętych melancholią brzmień. Każdy ich utwór to odrębna historia, zbiór doświadczeń w ich stażu muzycznym. Twórczość Glassesboys dostrzegł nawet ceniony kompozytor z Hollywood John Murphy, jeden z najsłynniejszych twórców muzyki filmowej na świecie, maestro wyniosłych melodii, znany z produkcji do takich kinowych hitów jak: "28 Tygodni Poźniej", "Miami Vice", "Ostatni dom po lewej" itd. Poza nim wiele innych znanych postaci sceny muzycznej i nie tylko kibicują talentowi chłopaków. Na debiutanckim albumie Glassesboys wraz z chłopakami pracowały znane i cenione postaci takie, jak: Tara McDonald, Romina Johnson, Angie Brown, Barbara Tucker czy Craig Smart..Wymienieni wokaliści współpracowali przed naszym rodzimym duetem z takimi nazwiskami jak The RollingStones, Kate Bush, DJ Antoine, David Gueatta czy Swedish House Mafia.

https://www.facebook.com/GLASSESBOYSofficial - dziś zostanie włączony! 
 
 
 
 
Phase I of Line UP

Sidney Samson 
 
 
BassJackers
Matisse&Sadko 
Jonas Stenberg 

 
Goście specjalni:
Mat Grabowski
Darek Lichacz

Support: 
Chocolate Lollipops
Sucre D’orge
Dabek
 Strefa "Meet DJ"


Zamiast ścianki sponsorskiej 72 calowy TV na którym będą prezentowane loga oraz visuale. 
Po każdym występie, artysta będzie przychodził do punktu i udzielał 5 min wywiadu dla radia i TV na gorąco a później ok. 7 min na zdjecia z fanami - następnie przechodzi do VIP i tam udziela exluzywnych wywiadów.