Zwrot biletów: NRG 1 ODWOŁANE ! ! !

известные картины и новости из мира искусства

Drodzy Klubowicze!

Z przykrością informujemy, że mimo wielu starań i ciężkiej pracy całego zespołu MSM, z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na 14 kwietnia 2012 event NRG1, który miał się odbyć we wrocławskiej Hali Stulecia. Podjęcie takiej decyzji było dla Nas trudne ale jest to decyzja spowodowana czynnikami zewnętrznymi, których nie mogliśmy przewidzieć i na które nie mamy wpływu. Pragnąc wyjść Wam naprzeciw i za dość uczynić Waszemu rozczarowaniu proponujemy rozwiązania które powinny Wam chodź trochę zrekompensować zaistniałą sytuację:

  • Możliwość 1:

Wymiana biletu NRG1 (zakupionego w cenie 68zł) na bilet standard Planeta Born To Party w cenie pierwszej puli - 79 zł + 1 piwo „Lech Premium” keg gratis (do odbioru na evencie).

 

Wymiana biletu NRG1 (zakupionego w cenie 77zł) na bilet standard Planeta Born To Party w cenie pierwszej puli – 79 zł + 2 piwa „Lech Premium” puszka gratis (do odebrania na evencie).

 

Wymiana biletu VIP NRG1 (zakupionego w cenie 240zł) na bilet GOLDEN Planeta Born To Party w cenie pierwszej puli – 260 zł.

 

Bilet NRG1 zachowuję swoją ważność.

 

Więcej informacji o evencie : http://www.ftb.pl/planeta-born-to-party_impreza_10771.htm

 

  • Możliwość 2:

Wymiana biletu NRG1 (zakupionego w cenie 68zł) na bilet standard Full on Ferry w cenie 77 zł + 1 piwo „Lech Premium” keg gratis ( do odebrania na imprezie).

 

Wymiana biletu NRG1 (zakupionego w cenie 77zł) na bilet standard Full on Ferry w cenie 77 zł + 2 piwa „Lech Premium” puszka gratis (do odebrania na imprezie).

 

Wymiana biletu VIP NRG1 (zakupionego w cenie 240zł) na bilet VIP Full on Ferry w cenie 250 zł

 

Więcej informacji o evencie : http://www.ftb.pl/full-on-ferry_impreza_10015.htm

 

Bilet NRG1 zachowuję swoją ważność.

 

  • Możliwość 3:

Zwrot pieniędzy za bilet - po upływie 21 dni roboczych od momentu wyrażenia chęci zwrotu dokonany zostanie przelew na podane konto równoważny kwocie zakupionego biletu. W sprawie zwrotów prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozytywną informacją w tym wszystkim jest to, iż niektóre gwiazdy które zaprosiliśmy na NRG 1 zagoszczą na innych imprezach MSM jeszcze w tym roku.

 

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

 

Zespół – MSM TEAM