David Guetta główną gwiazdą Sunrise Festival 2012

известные картины и новости из мира искусства

David Guetta główną gwiazdą Sunrise Festival 2012

Jubileuszowy Sunrise Festival odbędzie się między 20 a 29 lipca br. w Kołobrzegu. Na festiwalu wystąpią najpopularniejsi dj-e, a oprawa multimedialna zafunduje uczestnikom niezapomniane wrażenia. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło Opus Magnum. Główną gwiazdą imprezy będzie – DAVID GUETTA.

David Guetta to żywa legenda muzyki klubowej i najwyżej notowany housowy dj w prestiżowym plebiscycie DJ MAG Top 100. W swojej wieloletniej karierze nagrał wiele utworów, które weszły do muzycznego kanonu. Poza sukcesami autorskich wydawnictw, muzykę nagrywał z takimi gwiazdami jak Black Eyed Peas, Kelly Rowland, Usher, Akon, Taio Cruz czy Snoop Dogg. Jego albumy, to najlepiej sprzedające się płyty najlepszych list przebojów. Jego ostatnie krążki „One Love” i „Nothing But The Beat” to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych tanecznych płyt w historii muzyki klubowej. Gwiazdor muzyki klubowej wystąpi na sobotniej imprezie w miasteczku festiwalowym 28 lipca 2012 roku.

Obok Davida Guetty w Kołobrzegu usłyszymy m.in. Sophie Ellis-Bextor, Alexis Jordan, Armina van Buurena, Paula Van Dyka, Ferry Corstena, Chuckiego, Sandera van Doorna i innych. Bilety na 10. edycję Sunrise Festival można zamówić na stronach organizatora – www.BileteriaMDT.pl.

SUNRISE FESTIVAL
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG

http://www.davidguetta.com

http://www.facebook.com/davidguetta

http://www.twitter.com/davidguetta

http://www.youtube.com/davidguetta

http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.bileteriamdt.pl/

Music Defeats Time Production Team