UMEK dołącza do Godskitchen Polska 2010!

известные картины и новости из мира искусства

27 listopada z pewnością zapisze się na kartach historii eventów organizowanych w Polsce! Tak bardzo i długo wyczekiwana formacja COSMIC GATE wystąpi dla Was w pelnym składzie i nie pozwoli odpocząć ani przez chwilę!

Wszyscy, którzy byli na I Love New year 2009/2010 pamiętają jak doskonale dobiera repertuar TOCADISCO, eksperymentując z różnymi gatunkami muzycznymi. Efekt końcowy – absolutna bomba muzyczna!

Nadszedł teraz czas, aby spełnić kolejne życzenie wielu Klubowiczów! Z przyjemnością zawiadamiamy, iż trzecim artystą Godskitchen Polska 2010, będzie uwielbiany przez coraz większą rzeszę fanów muzki technicznej na całym świecie UMEK!!!

Twórca szlagierów muzyki technicznej, takich jak np. „Gatex” odrodził się w ostatnim czasie z jeszcze większymi, przepełnionymi ogromną ilością sub-bassu i wyposażonymi w niesamowicie wkręcającą perkusje parkietowymi „niszczycielami”. Ze swoimi nowymi produkcjami osiąga szczyty klubowych list przebojów. Wśród jego ostatnich sztosów wymienić można: „Slap”, „Responding to Dynamics”,”We are not done yet” czy najnowszy „OMGWTF”. Umek to również wirtuoz w technice miksowania, dlatego też otrzymał przydomek „Amazing Hands”. Ten najbardziej znany słoweński Dj złapał wiatr w żagle i osiąga z dnia na dzień coraz większy sukces!

Następne nazwiska DJ’ów, którzy dołączą do line-upu ujawnione zostaną już niedługo. Zygmunt Dekiert pracuje już nad przygotowaniem wyjątkowych intr wprowadzających niesamowity klimat Godskitchen!

 

Kolejna pula biletów (niewiele droższa) na Godskitchen pojawi się już wkrótce!