Dimitri Vegas, Like Mike, Wally Lopez i Arnej dochodzą do składu Sunrise Festival 2012

известные картины и новости из мира искусства

Jubileuszowy Sunrise Festival odbędzie sie między 20 a 29 lipca br. w Kołobrzegu. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło Opus Magnum. Na konferencji prasowej 23 lutego w Warszawie poznaliśmy pierwszą część dj-ów, którzy wystąpią w Kołobrzegu. Do aktualnej listy artystów na Sunrise Festival 2012 dołączają – Dimitri Vegas & Like Mike, Wally Lopez i Arnej.

 

Arnej:

 

O Arneju mogliśmy wiele przeczytać, a jeszcze więcej usłyszeć. Niektórzy ludzie dorastają z muzycznymi aspiracjami, innym było to pisane. Niektórzy wychowują się w rodzinie muzykalnej, a jeszcze inni sięgają po lekcje muzyki u specjalistów. U Arneja Secerkadica pasja do muzyki i ręka do świetnych produkcji przyszła nieco później. Rozwinął sie w błyskawicznym tempie. Dzisiaj w jego dyskografii możemy znaleźć kilkanaście wspaniałych wydawnictw i miażdzących remiksów. Są to takie utwory jak „They Always Come Back“, „They Need Us“ czy „Strangers We’ve Become“. Support pod jego numerami podpisują najpopularniejsi dj-e transowi na świecie. Na Sunrise Festival w Kołobrzegu Arnej wystąpi po raz pierwszy.


 


 

Dimitri Vegas & Like Mike:

 

Dimitri Vegas oraz Like Mike to kombinacja grecko-belgijska. Dimitri zaczął miksować muzykę długo przed tym jak już legalnie mógł wejść do klubu na imprezę. Mike był oddany od zawsze kulturze hip-hop. Po wielu latach podróżowania po Europie, Dimitri i Mike spotkali się w hedonistycznym centrum muzyki House - na Ibizie. Postanowili rozpocząć kolejną życiową podróż jako duet Dimitri Vegas & Like Mike. Dzisiaj ich muzykę można odnaleźć na playlistach Axwella, Davida Guetty, Ericka Morillo, Sebastiana Ingrosso, Tiesto i Dirty South. Znamy ich za świetne utwory takie jak "Under The Water", "Salinas" i te najnowsze - "REJ" i "Momentum" wydane we własnej wytwórni SMASH THE HOUSE. Na Sunrise Festival duet zadba o koktajl electro z elementami tech-housu i techno.

 


 

Wally Lopez:

 

Pochodzący z Hiszpanii laureat wielu prestiżowych nagród, w tym za najlepszy album ("Patricia Never Leaves The House, 2001), podbił już chyba wszytkie możliwe kluby na Ibize i te najważniejsze w Europie. Od 13 roku życia działał jako dj i prezenter radiowy. Jego talent producencki doceniony został przez takich artystów jak Tiesto, Marco V, Robbie Rivera, Dirty Vegas, Bob Sinclar czy David Guetta, którzy poprosili go o remixowanie swoich dzieł. Tak naprawdę to dzięki niemu Guetta wybił się z tłumu, uzyskując świetną wersję swojego kawałka "Just a Little More Love".Zanim założył label Factoria, współpracował z Defected, Underwater, Yoshitoshi i Subliminal.Jego ostatni utwór “Power To You” okazał się plażowym hitem sezonu letniego 2011.House pełną gębą, Ibiza w każdym miejscu - nic dodać, nic ująć.Na Sunrise Festival wystąpi drugi raz.

 


 

Kolejne nazwiska wykonawców, którzy wystąpią na jubileuszowej edycji Sunrise Festival organizatorzy ujawnią już wkrótce.

 

BILETY NA SUNRISE FESTIVAL W SPRZEDAŻY OD 1 MARCA 2012 OD GODZINY 18:00.

 

SUNRISE FESTIVAL

20-29/07/2012

KOŁOBRZEG

 

http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.SunriseFestival.pl

 

Music Defeats Time