Oficjalny film z Sunrise Festival 2011! - Follow The Sunrise 2011 DVD

известные картины и новости из мира искусства

 

Oficjalny film z Sunrise Festival 2011! - Follow The Sunrise 2011 DVD

Sony Music, ProLogic Music i MDT Agency prezentują największe nazwiska muzyki elektronicznej w imponującym, zapierającym dech spektaklu dźwięku i światła - oficjalny film z Sunrise Festival 2011!

Każdego roku fani klubowych brzmień tłumnie przybywają do Kołobrzegu - nadmorskiego kurortu, który na kilka dni staje się klubową stolicą Polski. W dniach 22-24 lipca 2011 odbyła się 9 już edycja tego znanego na całym świecie festiwalu. Tysiące klubowiczów nie tylko z Polski ale i z całego świata przybyło do Perły Bałtyku aby na żywo podziwiać występy m.in. takich gwiazd jak Above & Beyond, Dash Berlin, Eddie Halliwell, Fedde Le Grand, W&W, Kyau & Albert, Jochen Miller czy 4 Strings, oraz absolutnej czołówki polskich DJ’ów.

Wydawnictwo „Follow The Sunrise 2011 DVD” to dwupłytowa rejestracja najważniejszych momentów z zeszłorocznej imprezy. Na płycie numer jeden zobaczymy piątkowe i sobotnie szaleństwa na dwóch festiwalowych scenach, zaś na drugim krążku tradycyjne After Party na plaży oraz dodatki specjalne, w tym materiały „od kuchni” pokazujące przygotowania i realizację festiwalu, występ słynnych Red Bull X-Fighters czy unikalne przedstawienia teatralne.

Wydawnictwo to będzie doskonałą pamiątką dla tych, którzy pojawili się na ostatniej edycji „Sunrise Festival”, jak i również dla osób, które pomimo nieobecności chcą przeżyć te emocje w domowym zaciszu.


Tracklista:


DVD 1:
01. Friday - YIN Stage
02. Friday - YANG Stage
03. Saturday - YIN Stage
04. Saturday - YANG Stage

DVD 2:
01. Behind The Scenes
02. After Party
03. Extras
04. Credits

PREMIERA: 26.03.2012

 

EKSKLUZYWNA PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO NA:

 

 

Empik.com

 

Music Defeats Time Production Team