Debiutancki album króla muzyki House!

известные картины и новости из мира искусства

 

Ponad 15 lat na scenie. W dorobku ma wiele niezapomnianych produkcji i remiksów, które na długo utkwiły w pamięci słuchaczy. Teraz przyszedł moment na ukoronowanie kariery. Prezentujemy debiutancki album Mischy Danielsa.

Mischa Daniels to zdecydowanie jedna z najważniejszych postaci na światowej scenie muzyki House. Szalone, energetyczne produkcje będące połączeniem House, Deep i Funk to już styl rozpoznawalny dla tego niezwykle sympatycznego Holendra, którego wypromowały takie gwiazdy jak Pete Tong czy Eric Morillo.

Po ponad 15 latach na scenie Mischa postanowił w końcu postawić przysłowiową kropkę nad „i” wydając swój długo oczekiwany, debiutancki album „Where You Wanna Go”. Produkcje takie jak „Take Me Higher”, „Disconnected” czy „Round & Round” doczekały się niezliczonej ilości remiksów i utorowały mu drogę do wielkiej, międzynarodowej kariery.

Pierwszy w karierze Danielsa autorski krążek zawiera 15 klimatycznych i niezwykle wciągających kompozycji. Oprócz promującego album, wielkiego hitu „Where You Wanna Go”, oraz znanego ze stacji radiowych singla „Mega” na płycie znajdziemy zupełnie nowy materiał, przygotowany z wieloma fantastycznymi wokalistami, wśród których m.in. I-Fan, J-Son czy Tara McDonald. Przed Wami house’owy album roku!

 

Tracklista:
01. Me & You (feat. I-fan)
02. Answer My Call (feat. I-fan)
03. Child Of Love (feat. I-fan)
04. Out Of The Shadows (feat. I-fan)
05. She’s Rock & Roll (feat. Mitch Crown)
06. Mega
07. Once More (feat. Colton Ford)
08. Renegade (feat. Jerique)
09. Beats For You (feat. Tara McDonald)
10. The Story (feat. Colton Ford)
11. Simple Man (with Sandro Monte feat. J-Son)
12. Where You Wanna Go (feat. J-Son)
13. No More (feat. Gerideau)
14. Won’t Let You Down (feat. Blain)
15. Got Bounce (feat. Johnny Kelvin)

Premiera: 15.11.2010
Sample: http://www.youtube.com/user/mischadanielstv#p/c/77762EA2D09BD495