BEYONCE OGŁASZA KONKURS NA NAJLEPSZY REMIX SINGLA 'END OF TIME'

известные картины и новости из мира искусства

BEYONCE OGŁASZA KONKURS NA NAJLEPSZY REMIX SINGLA ‘END OF TIME’

Od dzisiaj przez miesiąc fani Beyonce mają okazję wziąć udział w niecodziennym konkursie – przygotowując swój własny remix najnowszego singla Beyonce ‘End Of Time’ można będzie wygrać 4000 $ i szansę umieszczenia go na jej następnym wydawnictwie!

‘End Of Time’ z Platynowej już w Polsce płyty ‘4’ to utwór określany przez krytyków jako ‘zachwycający’, ‘apokaliptyczny’ jak również ‘napędzany brzmieniem perkusji’. Fani od dawna wskazywali go jako swojego faworyta, stał się też nieoficjalnym przebojem klubowym pod wieloma szerokościami geograficznymi.  

Na wspomnianą nagrodę szansę mają wszyscy, który od dnia dzisiejszego do 9 marca 2012 r. uploadują swój remix ‘End Of Time’ na platformę Soundcloud. W konkursie wziąć mogą uczestnicy z 25 krajów, w tym Polski. Sample potrzebne do wykonania remixu a także instrukcję późniejszego uploadingu pobrać można z oficjalnej strony Beyonce:  www.beyonceonline.com . Na remixy w początkowym etapie konkursu głosować będą użytkownicy SoundCloud a 50 najwyżej ocenionych przez nich prac przesłuchanych zostanie przez specjalne jury, w skład którego wejdą profesjonalni  DJe, wykonawcy, producenci muzyczni a także sama Beyonce. Na ich ostateczny wybór wpływ będzie miała oryginalność, kreatywność i pomysłowość twórcy. Zwycięzca ogłoszony zostanie 2 tygodnie po terminie upływu zgłoszeń.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy następujących krajów: Australi, Brazyli, Kanady, Chin, Finlandii, Hong Kongu, Węgier, Indii, Indonezji, Irlandii, Korei, Malezji, Meksyku, Holandii, Filipin, Polski, Portugalii, Rumunii, Singapuru, Hiszpanii, Szwecji, Tajwanu, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.