Druga scena na enHouse 2010

известные картины и новости из мира искусства

 

Do muzycznego wydarzenia enHouse pozostało zaledwie 5 dni. W najbliższą sobotę na głównej scenie w hali Łuczniczka wystąpią znakomici artyści, którzy przybliżą uczestniką trzeciej edycji enHouse, jeszcze bardziej profil muzyki elektronicznej. W tym samym miejscu powstanie druga scena enHouse pod patronatem radia Club Sound, na której zagrają polscy artyści. Line-up drugiej sceny poniżej oraz mapka lokalizacyjna.

 

 

Jay Bae:

Od zawsze kojarzony z najmocniejszymi odmianami muzyki trance, aktualnie odnajduje swój kierunek w zdecydowanie innych gatunkach muzyki. Aktualnie w jego setach króluje wesołe techno, tech-house i minimal, w których niejednokrotnie "wisienką na torcie" jest porywający do zabawy, rytmiczny house. Umiejętności, którymi dysponuje, gwarantują zawsze dobrą zabawę przy jego setach, dowodem tego jest wiele imprez plenerowych, halowych i klubowych.

Sweet Lady:

Jest bez wątpienia jednym z największych odkryć 2008 roku. Swoją nieprzeciętną uroda oraz wspaniałymi setami podbiła serca wielu klubowiczów w całej Polsce. Podczas swoich występów zabiera publiczność w podróż po najlepszych house’owych oraz elektonicznych stylach muzyki rozrywkowej. Jej energiczne sety sprawiają że nie można stać w miejscu. Sweet Lady mówi: "Muzyka jest jej pasją od zawsze i na zawsze". Będąc dj-em spełnia swoje marzenia przekazując klubowiczom to co naprawdę kocha!

House D.:

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w okolicy Bydgoszczy. Popularność zyskał dzięki rezydenturze w klubie Genesis. Dzięki swoim niebanalnym, pełnym energii setom szybko zyskał uznanie publiczności. Co tydzień zbierał rzeszę fanów muzyki klubowej, dostarczając im najlepszą zabawę. Aktualnie rozpoczął tournee po największych klubach całej Polski. Jest współtwórcą cyklicznej audycji "Face to Face with Music"

Mike Delis:


Zaczynał od prowadzenia audycji w małych stacjach radiowych. Obecnie współtworzy jedną z największych rozgłośni muzycznych w Polsce. (www.radioftb.net). W radiu tym można usłyszeć jego autorską audycję pod nazwą „Sound Inspiration”, na której gości największe sławy oraz młode talenty muzyki klubowej. Jego zamiłowaniem są klimaty muzyki house oraz wszelkie jej odmiany. Nie znaczy to, że ogranicza się tylko do tych klimatów muzycznych. W jego setach oraz audycjach radiowych można usłyszeć klimaty muzyki trance, techno oraz progressive. Uważa, że DJ powinien integrować się z klubowiczami. To oni dostarczają energii oraz motywacji do dalszej pracy. Jego autorytetami są tacy ludzie jak: David Guetta, Erick E, Danny Howells czy Eddie Thoneick.


RooB:

Robert mixowaniem i graniem zajmuje się już od kilku lat. Spośród różnych odmian house’u najbardziej lubi grać progressive, electro i vocal house ale nie stroni tez od brzmień minimalowych i transowych a swój styl okresla jako sexy house. Muzyka house daje nam niesamowitą energię mam nadzieję ,że w Polsce ta muzyka będzie się niosła szerokim echem. Jak sam mówi najbardziej podczas imprezy lubi kiedy w tą weekendową noc ludzie zapominają o szkole, pracy, problemach i dają się ponieść muzyce wydobywającej się z głośników...zawsze stara się jak najbardziej podpasować pod publike bawiącą sie w klubie bo to ona jest najważniejsza

Young Liberta:

Swoje pierwsze kroki stawiał za konsoletą w 1996 roku. Od tego momentu przez kilka kolejnych lat zdobywał umiejętności pod okiem mistrzów polski dj-ów Piotra Suchockiego (club magic) oraz Marcina Kotnarowskiego (club euforia) w takich klubach na białostocczyźnie jak: prolog, galaxy, fantazja, diadem, premiera. Miłośnik wszelkich odmian muzyki elektronicznej w szczególności house,progressive house,tech house & techno. Jego sety za każdym razem są dynamiczne i pełne energii, doskonale potrafi dostosować się do każdego miejsca w którym gra. Przełomem był rok 2002 kiedy to po występach na terenie kraju z formacją TECHNO MISSION został zauważony jego talent co zaowocowało 3 letnią rezydenturą w klubie galery na mazurach. Obecnie od 4 lat ( i tutaj dopiero zaczeło się...) jest rezydentem klubu nevada (Nur), gdzie gra dla wspaniałych klubowiczy, tutaj zdobył duże doświadczenie w tym fachu i współpracuje z dj-ami z całej polski, którzy zawsze chętnie powracają w te miejsce ze względu na panujący tam klimat. Jako dj został zauważony i doceniony czego efektem są występy w czołowych polskich klubach. Jego zdaniem najlepszym sposobem na sukces jest dążenie do celu małymi krokami z pokorą.

Brodsky:

Jego pasja do wszelkich odmian muzyki elektronicznej podąża w parze z wyświetlaniem obrazków na monitorach podczas występów muzyków czy dj-ów. Jego celem od zawsze było połączenie tych dwóch fantastycznych zajawek klubowych. Najpierw wizualizacje, potem dj-ka. Okazuje się, że w każdej z wymienionych dziedzin spełnia się w 101%. Dj-ingiem zajmuje się zaledwie od 2007 roku. Jego sety, to opowieść wypełniona po brzegi najlepszymi brzmieniami muzyki tech-house, minimal i progressive. Brodsky zapowiada, że jego wsytępy będą wejściem jego i wizualizacji ekipy Clockwork w nową rzeczywistość, bowiem panowie zapowiadają występy audio-wizualne w klubach w naszym kraju.

SEB@:

Tak naprawdę nazywa się Łukasz Częścik, pochodzi z Węgrowa. Swoje pierwsze poważniejsze kroki zaczął stawiać w 2002 roku na konkursie dj-ów amatorów. Przez dwa lata jego talent tak się rozwinął, że został on zauważony przez właściciela dwóch klubów: klubu REJON 69 w Węgrowie oraz Speed Club Concord w Siedlcach .Od 2003 stał się rezydentem klubu Rejon 69 oraz v-ce rezydentem klubu Concord gdzie mógł dalej rozwijać swoją pasję. W w/w klubach zorganizował wiele imprez z udziałem największych polskich dj-ów . Już w tak młodym wieku miał przyjemność zagrać z takimi gwiazdami jak: Dj Cez Are Kane, Toxic Noiz, Kris ,Jay Bae, Dj Rachella, Dj W, Dj Miqro, Dj Matys, Sound Players , Dj Matush, Carla Rocca i wielu innych. Zagrał w wielu klubach w Polsce, m.in.: Ekwador w Manieczkach, Crazy Town (Siedlce), Euforia (Pietkowo/k.Białegostoku), Premiera2000 (Białystok), Nemo (Piła), Bohema (Siedlce), w późniejszym czasie został również rezydentem klubu Reaktor w Janowie Mazowieckim, gdzie ponad rok grał na klubowym parkiecie. Podczas rezydentury w klubach, swoją grą wyznaczał nowe muzyczne trendy na terenie Mazowsza. Seb@ jest również tworcą pierwszego festiwalu muzyki elektronicznej we wschodniej części Polski - SUMMER SOUND CARNIVAL w Łochowie w woj. mazowieckim. Przez ponad 8 lat grania i eksperymentowania z różnymi gatunkami muzyki elektonicznej, Seb@ postawił na wszelkie odmiany muzyki House i Trance.

 

 

 

 

ENHOUSE 2010
16/10/2010
BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA


http://www.enHouse.pl
http://www.MDT-Agency.pl
http://www.BileteriaMDT.pl
http://www.FamilyCard.pl
http://www.ClubSound.pl