Sunrise Festival 2012 – Opus Magnum!

известные картины и новости из мира искусства

Sunrise Festival 2012 – Opus Magnum!

Odpowiadając na setki pytań miłośników muzyki, informujemy że 10. Sunrise Festival w Kołobrzegu odbędzie sie między 20. a 29 lipca br. w Kołobrzegu. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło Opus Magnum.

Zapowiada się faktycznie „wielkie dzieło“, ponieważ impreza się rozrasta, a jej organizatorzy spodziewają sie znacznego przekroczenia ubiegłorocznej liczby 45 tys. uczestników. MDT Production, organizator festiwalu, zapowiada aż 10 imprez i udział w nich ponad 60 artystów. Na scenie pojawią się wykonawcy z czołówek europejskich i amerykańskich list przebojów. Tradycyjnie wystąpią światowe gwiazdy muzyki klubowej.

Jubileuszowa edycja Sunrise Festival będzie obfitowała we wrażenia nie tylko muzyczne. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej niż w latach ubiegłych sposobów spędzienia wolnego czasu w Kołobrzegu. Zapewniają szereg atrakcji m.in. ze świata mody i sportu.
10. Festiwal Sunrise rozpocznie się wielkim plażowym koncertem w Kołobrzegu. Kolejna impreza odbędzie się już następnego dnia w miasteczku festiwalowym.

Więcej informacji na temat pełnego planu koncertów, wykonawców i wydarzeń towarzyszących jubileuszowej edycji Sunrise Festival organizatorzy ujawnią na konferencji prasowej 23 lutego w Warszawie.


SUNRISE FESTIVAL
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG

http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.MDT-Agency.pl
http://www.SunriseFestival.pl

Music Defeats Time