David Biller oficjalnym dj'em CubeStage !

известные картины и новости из мира искусства

Mamy wielki zaszczyt przedstawić państwu oficjalnie pierwszego, ale na pewno nie ostatniego dj'a, który otwiera kolejny etap w życiu naszego serwisu. Od dawna trwały rozmowy, nad projektem, którego celem było stworzenie reprezentującej nas w klubach oraz na eventach grupy dj. Rozmowy te zakończone zostały pozytywnie. Niedługo ruszamy z cyklem imprez [ CubeStage on Tour ] gdzie będziecie mogli usłyszeć na żywo właśnie naszych dj.

Przestawiamy wam DAVIDA BILLERA i jego, ciekawą biografię (Progressive,Tech, Trance) Rozwijający się w potężnym tempie artysta, którego już teraz widzą na swoich imprezach najlepsze Polskie kluby. Niesamowita energia, pozytywne nastawienie oraz świetne wyczucie gustu Klubowiczów sprawia że jego występy są niesamowitym wydarzeniem w każdym miejscu. Powalający styl muzyczny oscylujący wokół Trance-owych klimatów ocierający się często o Progressive i Tech house powoduje, że odnajduje się w każdym miejscu i potrafi zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta muzyczne nie zdradzając jednocześnie swojego unikalnego stylu. Exclusive resident klubu Holidays Orchowo. Organizator imprez z cyklu Klubowe Dni Miast. Przez wiele lat współtwóraca sukcesów jednego z klubowych serwisów w PL. Jego umiejętności zostały dostrzeżone przez Agencje MSM Events , która zaprosiła Davida na jeden z największych Eventów rodem z Wielkiej Brytani - Global Gathering na terenie PGE Arena w Gdańsku.

Grał u boku takich artystów jak: Mr Sam, Mac Zimms, Scott Mac, Hardy Hard, Afrika Islam, John O Callaghan, 4 Strings, Leon Bolier Official, Francesco Diaz, Martin Doorly (Ministry Of Sound Uk), Artento Divini, Nakadia (Tajlandia), Andy Moor, Bjorn Akesson, Mike Shiver, Mr.Pit , CJ Stone, Westbam, Tiddey, Quiz, Fafaq, Insane, DJ DIABLLO aka COORBY , MDK i wielu innych …


Aktualnie związany z jednym z najbardziej rozpoznawalnym portalem Imprezowym w Polsce www.cubestage.pl.

Do zobaczenia na naszych imprezach!