Amnesia Tour v2 - Klub Pomarańcza

известные картины и новости из мира искусства

Od zarania dziejów człowiek marzył o życiu w krainie wiecznego szczęścia, gdzie próżno by szukać zmartwień, smutku i poczucia osamotnienia. Od zawsze każdy z nas marzył o tym by żyć zaspokajając swoje rządze, zamiast je tłumić; aby choć przez chwilę znaleźć się w Raju...
Tego, co na połowe lutego przygotowała dla nas agencja SoundTrade nie spsób nazwać tylko „imprezą” czy „eventem”. To co wydarzy się dokładnie w trzy tygodnie po „Sounds Of Electrocity with Eric Prydz” nazywajmy spektaklem, gdyż bez wątpienia będzie to niezwykłe wydarzenie, które zaspokoi wszystkie zmysły nawet najbardziej wymagających klubowiczów.


17 lutego 2012 do Klubu Pomarańcza w Izdebniku k/Krakowa zawita Amnesia World Tour! Ekipa artystyczna (11 osób) oficjalnie najczęściej uczęszczanego klubu na Ibizie (w 2010 roku ponad pół miliona klubowiczów) przyjedzie do Polski ze swoim unikalnym programem przepełnionym najdoskonalszymi klubowymi dźwiękami i zapierającymi dech w piersiach performensami. Jak już wyżej wspomnieliśmy, za dopięcie i przeprowadzenie całego przedsięwzięcia bierze się organizator festiwalu Electrocity – agencja SoundTrade. Śmiało zatem możemy rzec, abyście przygotowali się na jedyną w swoim rodzaju noc, której jeszcze nigdy nie przeżyliście i której na pewno nie zapomnicie przez długie, długie lata. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

MIEJSCE - Pomarańcza w Izdebniku pod Krakowem...

 

...to najnowocześniejszy klub muzyczny w tej części europy i chyba jedyny w Polsce mogący sprostać tak wielkiemu wydarzeniu. Zapierający dech w piersiach wystrój i przestrzeń mogąca pomieścić 3000 ludzi. Wzorowany na czołowych klubach znajdujących się właśnie na Ibizie - imprezowym sercu świata. Pomarańcza posiada największą ilość ultra-nowoczesnych urządzeń wizualno-ledowych. Wiśenką na torcie jest aquashow –  nowatorski efekt wizualny stanowiący połączenie wody, laserów, muzyki oraz świateł. Coś czego nie zobaczycie w żadnym innym miejscu.

 

MUZYKA i WYSTĘPY ARTYSTYCZNE PROSTO Z IBIZY

 

O zaspokojenie Waszych muzycznych i wizualnych pragnień zadba dwóch rezydentów klubu Amnesia Ibiza, którzy jako jedyni potrafią, niemal dosłownie, przenieśc klimat tego klubu do miejsca, w którym występują. Pamiętajmy, że niedłącaznym elementem każdej imprezy w Amnesii są pokazy artystyczne, których tym razem także nie zabraknie! „Żywe” instrumenty, hiszpański temperament połączony z niezwykłym talentem, kreatywnością i ogromnych rozmachem wykonania kostiumów. Oto pełny skład:

 

 

 

Mar-T (Amnesia Ibiza Resident) - www.djmar-t.com

 

Les Schmitz (Amnesia Ibiza Resident) - www.les-schmitz.com

 

Micah (skrzypce) - www.micahsmusic.com

 

Ruben (saksofon)

 

Diablo

 

Robot

 

Amnesia Dancers

 

REPREZENTACJA POLSKI

 

Czymże byłby taki spektakl bez występów najlepszych krajowych DJ'ów i producentów. Oprócz występów artstycznych rodem z białej wyspy o klimat zadbają topowi polscy artyści:

 

 

 

Neevald - www.djneevald.com

 

V_Valdi - www.myspace.com/djvvaldi

 

Carlo Calabrowww.carlocalabro.com

 

Crack Daniel's

 

Dirty Rush - www.dirtyrush.com

 

Marco Saville

 

Flor

 

Radi S. - www.myspace.com/djradis

 

Bartes - www.djbartes.com

 

Dominique Gatto - www.myspace.com/dominiquegato

 

Raff - www.facebook.com/raff.globalmusic

 

BILETY

 

 

 

Sprzedaż pierwszej puli rusza 10 stycznia i potrwa do 1 lutego lub do wyczerpania zapasów. Cena biletu wynosić będzie 45zł. Zatem kto pierwszy ten lepszy!

 

 

 

Do nabycia: www.wlotki.pl, www.electrocity.pl, www.tiecktpro.pl oraz w klubach Pomarancza.

 

 

 

UWAGA KONKURS!

 

 

 

Z racji tego, że Ibiza przylatuje do Was, Wy macie okazję polecieć na Ibizę... I to całkiem za darmo! Spośród wszystkich osób, które zakupiły bilet zostanie wylosowana bardzo specjalna nagroda – trzydniowy pobyt na Ibizie dla dwóch osób wraz z przelotem i biletami klasy VIP do oficjalnie najchętniej uczęszczanego klubu na białej wyspie – Amnesia! Więcej szczegółów podamy wkrótce. A tymczasem... Do zobaczenia w Klubie Pomarańcza 17 lutego 2012!