Trance Xplosion 2012 - Miejsce, bilety oraz Pełen LU !

известные картины и новости из мира искусства

Trance Xplosion 2012!

Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czystego trance zaspokoją swój głód i pragnienie muzycznej ekstazy w miejscu gdzie wszystkie bariery zostaną pokonane, lodowa ściana oporów zostanie roztopiona żarem tanecznych uniesień, napędzanego pożądaniem miłości Walentynek! Przygotowując wielki powrót Trance Xplosion wyznaliśmy zasadę, że niektórym pokusom nie sposób się oprzeć, ani nie można ich kontrolować, czy w żaden sposób nad nimi panować! Witajcie na 8 edycji Trance Xplosion!

Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosion! Pomyślcie o miłości do trance, o spełnieniu, pomyślcie o radości i o muzycznym uwodzeniu!

Galaktyka trance’owych brzmień, pulsujących dźwięków, energetyzujących bitów i doprowadzających do tanecznej euforii najlepszych z najlepszych i najbardziej z pożądanych, globalnych artystów w Polsce. Intrygujące aranżacje i stylizacje, przeplecione z bogatymi wizualizacjami zawsze były mocną stroną eventu. Niestandardowe rozwiązania i pomysły na scenę muzyczną i wielki show jaki towarzyszy występom zaproszonych artystów wzmaga doznania z zabawy.

Rok 2012 to arena kolejnych wielkich, muzycznych doznań! Jaka będzie aranżacja Trance Xplosion 2012 oraz gdzie się odbędzie? Wkrótce przedstawimy pierwsze informacje dotyczące produkcji tego muzycznego wydarzenia! Wielki powrót do halowych eventów Trance Xplosion to także powrót do korzeni muzyki trance. Do upliftu, który ostatnimi czasy schodzi do undergroundu. Nie będzie eksperymentów z komercją, czy odłamami house. To jest trance event i dlatego słuchając głosów klubowiczów i czytając oczekiwania wobec artystów na forach największych polskich portali o muzyce klubowej zaprosiliśmy najbardziej przez Was pożądanych wirtuozów trance:

Andy Moor

John O’Callaghan

Sied van Riel

Sean Tyas

Arnej

RAM

Arctic Moon

Next Dj

 

Biografie:


NEXT DJ

W muzyce zakochany od urodzenia, miłość do trance poczuł w wieku 17 lat. Przygodę z graniem rozpoczął od gościnnych setów w radiach internetowych, następnie zajął się tworzeniem mashupów, których do dziś ma na koncie kilkadziesiąt. Do tej pory miał okazję grać m.in. na takich imprezach jak GlobalGathering, Sensation czy Trance Xplosion. Od dwóch lat należy do MSM DJ's Collective. Jego mashupy można było usłyszeć w setach djów m.in. na: ASOT 450, GlobalGathering, Nature One, Tiesto Club Show, I Love New Year oraz Godskitchen Urban Wave. Od grudnia 2007 roku prowadzi audycję We Love Trance - po niecałych trzech latach przeniosła się do radia Planeta Poznań, gdzie można jej słuchać każdego tygodnia z piątku na sobotę od 2 do 3 w nocy. Next DJ prezentuje w niej to, co najlepsze w muzyce tech-trance, uplifting trance oraz progressive trance.

ARCTIC MOON

Tomasz Popielarski aka. Arctic Moon - pod tym projektem kryje się młody producent muzyczny urodzony w 1988r. w Szczecinie. W 2003 roku, po zapoznaniu się z profesjonalnymi programami do produkcji rozpoczął poszukiwanie własnego stylu, by w 2007 roku stworzyć projekt Arctic Moon, , który w pełni odzwierciedla jego naturę. Był to przełom w jego karierze, jego produkcje jako tranocowego producenta supportują takie gwiazdy jak: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Tiesto, Paul Van Dyk, Aly & Fila, Talla 2XLC, Dj Shah, Pedro Del Mar, M.I.K.E., Ernesto vs. Bastian, Signum, Activa, Daniel Kandi, Solarstone i inni.


 

Oficjalnie przedstawiamy miejsce, w którym odbędzie się 18.02.2012 8 edycja Trance Explosion!

 

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie Hala nr 2!

 

Ponad 8 000m2, klimatyzowanej hali o wyśmienitej akustyce (dzięki drewnianemu dachowi) w samym sercu Poznania! Hala MTP nr 2 znajduję się w bardzo dogodnej lokalizacji tuż przy ulicy Głogowskiej oraz naprzeciw dworca głównego PKP (50m od dworca), jest to strategiczny punkt miasta. Liczne połączenia komunikacją miejską, oraz prosty dojazd są wielkimi atutami tej lokalizacji!

 

Zabytkowy pawilon wystawienniczy zbudowany w 1929 roku na Powszechną Wystawę Krajową. Odbudowany w nieco zmienionej formie w 1947 roku po zniszczeniach wojennych. Wciąż posiada magiczny i niepowtarzalny klimat, który urzekł wielu odwiedzających to specyficzne miejsce.

 


Uwaga!!


Pierwsza limitowana pula biletów w sprzedaży już od 16.12.2011 od godziny 21:00 na wlotki.pl!