Trance Xplosion 2012 LineUp + Biografie !

известные картины и новости из мира искусства

Trance Xplosion 2012 – 8 odsłona!

Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czystego trance zaspokoją swój głód i pragnienie muzycznej ekstazy w miejscu gdzie wszystkie bariery zostaną pokonane, lodowa ściana oporów zostanie roztopiona żarem tanecznych uniesień, napędzanego pożądaniem miłości Walentynek! Przygotowując wielki powrót Trance Xplosion wyznaliśmy zasadę, że niektórym pokusom nie sposób się oprzeć, ani nie można ich kontrolować, czy w żaden sposób nad nimi panować! Witajcie na 8 edycji Trance Xplosion!

Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosion! Pomyślcie o miłości do trance, o spełnieniu, pomyślcie o radości i o muzycznym uwodzeniu!

Galaktyka trance’owych brzmień, pulsujących dźwięków, energetyzujących bitów i doprowadzających do tanecznej euforii najlepszych z najlepszych i najbardziej z pożądanych, globalnych artystów w Polsce. Intrygujące aranżacje i stylizacje, przeplecione z bogatymi wizualizacjami zawsze były mocną stroną eventu. Niestandardowe rozwiązania i pomysły na scenę muzyczną i wielki show jaki towarzyszy występom zaproszonych artystów wzmaga doznania z zabawy.

Rok 2012 to arena kolejnych wielkich, muzycznych doznań! Jaka będzie aranżacja Trance Xplosion 2012 oraz gdzie się odbędzie? Wkrótce przedstawimy pierwsze informacje dotyczące produkcji tego muzycznego wydarzenia! Natomiast już teraz możemy poinformować Was, iż Trance Xplosion na pewno odbędzie się w Poznaniu a gdzie dokładnie? Dowiecie się wkrótce. Niedługo podamy również informację kiedy rusza sprzedaż pierwszej promocyjnej puli biletów!

Wielki powrót do halowych eventów Trance Xplosion to także powrót do korzeni muzyki trance. Do upliftu, który ostatnimi czasy schodzi do undergroundu. Nie będzie eksperymentów z komercją, czy odłamami house. To jest trance event i dlatego słuchając głosów klubowiczów i czytając oczekiwania wobec artystów na forach największych polskich portali o muzyce klubowej zaprosiliśmy najbardziej przez Was pożądanych wirtuozów trance:


Andy Moor

John O’Callaghan

Sied van Riel

Sean Tyas

Arnej

RAM


wśród tych nazwisk nie zabraknie również znakomitych reprezentatów polskiej sceny trance!Biografie:

Andy Moore - jest obecnie jednym z najbardziej cenionych DJ-ów na świecie, a także uznanym producentem w środowisku muzycznym. W 2010 roku uplasował się na 32. miejscu na liście DJ Top 100 według Dj Magazine. Jego set podczas A State of Trance 450 w kwietniu 2020 we Wrocławiu został okrzyknięty jednym z najbardziej klimatycznych setów imprezy!

W marcu 2011 światło dzienne ujrzała druga część jego kompilacji „Breaking the Silence”, gdzie na dwóch płytach Andy prezentuje swoje różne muzyczne oblicza od głębokich, progresywnych melodii do mocniejszych, klubowych brzmień.

John O’Callaghan – jako nastolatek był zwolennikiem Hip-hopu i rocka, dopiero w wieku 18 lat odkrył czar muzyki elektronicznej. Niedługo potem nagrał swój pierwszy set, zakupił sprzęt i rozpoczął pierwsze eksperymenty z produkcją muzyki. W 2001 roku zaczął rozpowszechniać swoją muzykę w Internecie, by w końcu prowadzić audycje w irlandzkim radiu 2FM. Jego produkcje nabrały rozpędu, jak również stały się bardziej dojrzałe. Do największych hitów, które wyszły spod rąk O’Callaghana, należy zaliczyć „The Chamber”, „Restricted Motion”, „Exactly” oraz późniejsze, niekwestionowane hymny wielu parkietów i eventów, czyli remix utworu „The Space We Are” Ronski’ego Speed’a oraz własna „megaprodukcja”, „Big Sky”.

Sean Tyas – jeden z najbardziej rozpoznawalnych i komentowanych Dj-i /producentów muzyki trance ostatnimi czasy. Urodzony w Nowym Jorku obecnie zamieszkuje Szwajcarię gdzie wykorzystuje swoje twórcze umiejętności przenosząc na parkiet mieszaninę melodycznej harmonii. Rok 2006 był przełomem w karierze Sean Tyasa dzięki rewelacyjnemu remixowi utworu Dubestadt – Muhanjal zawitał na play listach największych DJów na świecie. Największym hitem stał się jednak późniejszy utwór „Lift”, który wyszedł nakładem wytwórni Discover. W wielu miejscach na świecie (w tym także w Polsce) pozwolił on zaistnieć Amerykaninowi na scenie muzycznej oraz zyskać uznanie nie tylko wśród DJów, ale przede wszystkim wśród klubowiczów na całym globie.

Arnej – Kanadyjczyk utytułowany mianen cudownego dziecka, stał się jednym z najszybciej rozwijających DJów i producentów na świecie. Jego fascynacja muzyką rozpoczęła się w wieku 14 lat gdy zaczął tworzyć pierwsze kompozycję na komputerze. Dzięku uparciu i podąrzaniu za technologią jego talent rozwijał się jeszcze szybciej. Zafascynowany twórczością Armina van Buurena, na wieść o powstaniu wytwórni Armada Music, nie zawachał się wysłać tam swojego demo by wkrótce potem stać się częścią stać się częścią Armada Music.

Sied van Riel – Ten blisko 31 letni Dj i Producent miał wiele szczęścia. Wszystko zaczęło się od tego kiedy od swojej babci w wieku około 13 lat dostał pierwszy mikser i adapter. Wtedy zaczął eksperymentować z muzyką od House aż po Acid etc. Jednak po latach zagłębiania się w sztukę Dj’ingu zdecydował, że Trance jest muzyką, którą chce tworzyć. Aktualnie Sied van Riel należy do labelu Spinnin’ Records. Jedank pierwszą swoją EP ‘Fearless’ wydał w Sub Traxx w 2006 roku. Latem tego samego roku wydał ‘My Dreams’ w Expedition, którą potem Paul van Dyk umieścił w swoim ‘World’s No.1 Victory Mix’ CD. Następnie w 2007 roku Sied już pod skrzydłami Spinnin’ Records wydał swoje „Changing Places” i „Sigh”.

DJ RAM – Rozpoczął swoją karierę zawodową w 1997 roku i został uznany za jednego z najlepszych remixerów w Rosji. Wystarczyło mu zaledwie 15 miesięcy by dostarczyć 3 produkcje, które stanowiły przełom w jego karierze. Utwór „Call It At Night” został wydany nakładem w Armada Records oraz supportowany przez takie gwiazdy jak Andy Moor, Markus Schulz czy Above & Beyond. Kończąc rok 2009 Armin Van Buuren stwierdził, że to najlepszy utwór roku oraz najlepiej sprzedający się numer jaki jego wytwórnia kiedykolwiek wydała.