Sounds Of Electrocity !

известные картины и новости из мира искусства

Niewątpliwie wszyscy przyzwyczailismy się już do tego, iż nazwa „SoundTrade” pojawia się na łamach naszego serwisu głównie z racji przygotowań do kolejnych edycji Electrocity. Możemy zacząć powoli odzwyczajać się od tego rytuału, ponieważ agencja rozrzerza swoje pole działności. Oprócz wyjątkowego, corocznego festiwalu przygotujmy się na naprawdę grube przedsięwzięcia klubowe z cyklu imprez Sound Of Electrocity! Zapewne wszyscy rządacie konkretów prawda? Żaden problem!

 

Już pod koniec stycznia (konkretnie 27 i 28) 2012 roku przygotujcie się na dwa występy, nie bójmy się tego stwierdzenia, legendy muzyki klubowej Erica Prydza a.k.a. Pryda a.k.a Cirez D! Klub Pomarańcza w Izdebniku k/Krakowa i Klub Cosmos w Krzycku Małym k/Leszna ulegną pod naporem solidnych beatów i spragnionych zabawy klubowiczów. Oprócz Szweda wystapi dla Was śmietanka polskich DJ'ów i producentów. Dodatkowym smakiem będzie fakt, że podczas obydwu imprez kazdy z Was będzie miał szansę, aby otrzymać wejściówkę na Electrocity 7, które oczywiście odbędzie się w 2012 roku! Poniżej prezentujemy listę wszystkich wykonawców i szczegóły dotyczące obydwu imprez (plus informacje o biletach oczywiście).

*ERIC PRYDZ

www.ericprydz.tv

 

Line-Up

 

*PHILIP AILON

*V_VALDI

http://www.myspace.com/djvvaldi

*CARLO CALABRO

www.carlocalabro.com

*DJ W

www.djw.com.pl

 

*INOX

 

www.djinox.pl

*MIQRO

www.myspace.com/miqro

 

* CRACK DANIEL'S

*ADAM DE GREAT

www.myspace.com/adamdegreat

 

 

*POZIOM X

*MILKWISH

www.myspace.com/milkwish

*U-NICK

www.u-nick.pl

*TAYLLA

www.myspace.com/taylla.sumanity

*NIKLAS VENN

www.facebook.com/niklasvenn

*NO-V

 

*PEDROBOKS

 

Plan:

 

Data: 27.01.2012

Miejsce: Klub Pomarańcza w Izdebniku k/Krakowa - www.klubpomarancza.pl

Skład: Eric Prydz, Philip Ailon, V_Valdi, Carlo Calabro, Crack Daniel's, W, Inox, Adam De Great, Poziom X, Niklas Venn, U-Nick, Taylla, No-V, Pedroboks.

Data: 28.01.2012

Miejsce: Klub Cosmos w Krzycku Małym k/Leszna - www.cosmosclub.pl

Skład: Eric Prydz, Philip Ailon, V_Valdi, Carlo Calabro, Crack Daniel's, Miqro, Inox, Adam De Great, Milkwish, No-V

Biley:

Pierwsza pula biletów dostępna będzie od poniedziałku (14.11.2011) na www.wlotki.pl, www.electrocity.pl, www.ticketpro.pl i www.klubpomarancza.pl w cenie 45zł.

Do zobaczenia w Izdebniku i Krzycku Małym!