Independence zamiast enHouse

известные картины и новости из мира искусства


 

W listopadzie tego roku zamiast wcześniej organizowanej imprezy enHouse przez MDT PRODUCTION, zostanie reaktywowany project Independence. Powodem wymiany wydarzeń są zmiany organizacyjne w agencji Music Defeats Time.

 

Odpowiedzią na Wasze pytania dotyczące wycofania z kalendarza imprez MDT PRODUTCTION eventu enHouse oraz reaktywacji Independence, pragniemy poinformować, iż ta decyzja została podjęta w pełni świadomie. Zależy nam, na odnalezieniu kompromisu pomiędzy oczekiwaniami uczestników a pomysłami pracowników Music Defeats Time, nie ograniczając się do stricte jednego gatunku muzycznego.

 

Odbywająca się przez trzy sezony impreza enHouse była projektem, który nakładał na nas pewne ograniczenia, uniemożliwiające zaistnienie pełnej satysfakcji obu stron – Uczestników oraz Organizatora. Preferencje muzyczne imprezowiczów z regionu kujawsko-pomorskiego, które to przede wszystkim zasilająorganizowane przez MUSIC DEFEATS TIME wydarzenia na terenie bydgoskiej Łuczniczki oraz mając na uwadze kwestie finansowe, szukając wspólnego mianownika –postawiliśmy na projekt Independance, który niewątpliwie daje więcej możliwości, zarówno pod kątem muzycznym jak i wizualnym.

 

Gorąco zapraszamy 19 listopada, aby ponownie spotkać się i celebrować Niepodległość podczas Independance 2011 z Eddie Halliwellem oraz goścmi specjalnymi.

 

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.Independance.pl

 

Music Defeats Time