Funkagenda pokazuje swój setup

известные картины и новости из мира искусства


 

Mówi się, że podstawowymi umiejętnościami, które powinien posiadać DJ to staranne zgrywanie utwórów, znajomość gatunków muzycznych, trafienie we frazę. Mówi się też, że DJ, który używa kontrolera różnej maście to nie DJ, no bo w końcu wtedy „nie zgrywa”, a robi to tzw. komputer. Nie są to jednak precyzyjne definicje. Funkagenda, czyli DJ, producent, artysta, kompozytor czy muzyk jak ktowoli – doskonale wie co robi, doskonale ma przemyślany swój setup oraz set, który w zasadzie często jest modyfikowany, co jest uzależnione od miłości i zabawy jaką daje tłum.

 

Gust muzyczny Anglika ewoluował tak samo jak i jego setup. Zaczęło się od soft rocka i jazzu przezdrum’n’bass, skończywszy na wielkiej miłości do House. Fani Funkagendy pamiętają jego setup z czasów gramofonów i odtwarzacy CD, skończywszy na wielkiej miłości do urządzeń technologicznych, które po prostu pomagają w tym, żeby set był bardziej perfekcyjny niż by się mogło wydawać. Na osobistym fejsbuko-twiterze (czytaj - blog na stronie internetowej), Funkagenda opublikował symulację graficzną jego setupu dj-skiego w chwili obecnej.

 

Zagorzałych fanów rozwiązań dj-sko technologicznych, najmłodszych adeptów tej sztuki oraz zainteresowanych nowościami od Funkagendy – zapraszamy do zapoznania się z zestawem zabawek, z których artysta skorzysta 19-go listopada w hali Łuczniczka w Bydgoszczy na Independance 2011.

 

http://bit.ly/n2JdrR

 

INDEPENDANCE

19/11/2011

BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA

 

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.MDTAgency.info

http://www.facebook.com/IndependanceMDT

 

BILETY:

 

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl