Moguai i tyDi dołączają do GODSKITCHEN Polska 2010!

известные картины и новости из мира искусства

Jest Cosmic Gate, Tocadisco oraz Umek – jest impreza rzec by się chciało. To jednak nie koniec - kolejni, rewelacyjni DJ’e, zasilają line-up GK 2010! Wspaniała informacja dla wszystkich fanów muzyki house’owo - technicznej, oraz miłośników trance’owych nurtów w muzyce klubowej, którzy wybierają się na muzyczną ucztę w „boskiej kuchni”. Przedstawiamy sylwetki dwóch kolejnych artystów, którzy wystąpią 27 listopada w poznańskiej hali „Arena” podczas Godskitchen Polska 2010! Przed Wami absolutna legenda muzyki klubowej oraz jedna z najbardziej pożądanych w Polsce nowych twarzy sceny trance!

 

 

 

Moguai


M jak muzyka, M jak Miami i M jak Moguai… Cała historia zaczyna się na literę M.Jest czołową postacią na scenie muzyki elektronicznej od ponad dekady, wyznaczającej nowe standardy w produkcji, których świadkami była cała masa ludzi. Jego sety są nie mniej niezwykłe niż produkcje, a przestrzenne dźwięki zadziwiają niezliczoną liczbę klubowiczów.
Jest wiele sposobów przejścia od A do B. Jedna z dróg wiedzie przez X, a jeszcze inna… przez M. Na początku André Tegeler, gdyż tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, zajmował się muzyką punkową, która dominowała ale z czasem zmienił zainteresowania ponieważ bardziej zaczęła ciągnąć go muzyka funk i oriental-house. Wówczas przyjął on przydomek Moguai i rozpoczął karierę DJ’a. To właśnie w tych czasach Moguai został zainspirowany przez eksperymentalne dźwięki pochodzące z metropolii Renu i w tym samym czasie znalazł swoją własną drogę jako DJ.
Jego muzyka od zawsze była inna, tworzył wyraźne wzory muzyczne, zapraszając słuchaczy do ich doświadczania. Dodajmy do tej historii kolejne M.. M jak Magiczny! Moguai całkowicie przejął kontrolę nad swoim losem, do wszystkiego doszedł na własnych warunkach a jago wizja muzyki jest wciąż nienaruszona.

M jak mistrzowski, M jak Moguai.tyDi

 

To właśnie na Godskitchen, pierwszy raz w Polsce wystąpi Australijczyk, który swoją wspaniałą muzyką elektroniczną podbił serca wielu klubowiczów na całym globie. Oczekiwany przez tak wielu z Was – tylko na Godskitchen, tylko w Poznaniu!Wybrany numerem jeden w Australii, swoje produkcje wydaje w wytwórni Armina van Buurena - Armadzie. "tyDi" aka Tyson Illingworth pierwotnie rządził w tzw. Sunshine Coast, gdzie w bardzo młodym wieku rozwijał pożądaną pasję do muzyki. Mimo "przeszkolenia klasycznego", duże zainteresowanie muzyką elektroniczną przyciągnęło go do sceny muzycznej, gdzie jako piętnastolatek stał za deckami i wtedy to właśnie zrodził się alias "tyDi". 
Z jego energią i charakterystycznymi dźwiękami wyraźnie wkomponował się w australijską scenę muzyczną. Podczas kolejnych miesięcy tyDi widziany był na scenach festiwali, koncertów jak i imprez klubowych (Big Day Out, Slinky, Summafieldayze, Godskitchen, Gatecrasher). 
Zamknięcie "Summeafieldayze", po występie Christophera Lawrence'a, warm-upy przed występami Paula van Dyka, "zamknięcie" Sensation w Australii (Sylwester '08) czy też występ na Trance Energy, to dowody, że Tyson to już międzynarodowa gwiazda.

Jeśli chodzi o stronę produkcyjną, tyDi bardzo ciężko pracuje w studio, niemalże bez przerwy, współpracując do tego z szerokim gronem artystów. 
Wydanie kilku tracków w Armadzie, też jest nie lada osiągnięciem. Każde wydanie wywarło ogromne wrażenie na międzynarodowej scenie muzycznej, pojawiły się na kilku kompilacjach jak również znalazły swoje miejsce w tracklistach na całym świecie. Do tego można dorzucić komponowanie ścieżek dźwiękowych do gier video. 
Do dnia dzisiejszego, największym osiągnięciem dla Tysona było przyznanie mu pierwszego miejsca podczas notowania "Sony inthemix Australian DJ", w roku 2008. 
Pasja Tysona do muzyki i życia stała się oczywista i "zakaźnie" przekazywana jest publiczności podczas jego występów.

 

BILETYDostępna jest już 3 pula biletów na Godskitchen w Poznaniu. Bilety standard 93PLN (Karta Klubowicza 90PLN). Tylko w bileterii FTB.pl!

FACEBOOKZapraszamy też do dołączania do fanów Godskitchen na oficjalnej stronie wydarzenia na facebook: 
http://www.facebook.com/event.php?eid=150762541603224&ref=ts