Nowe twarze w agencji MDT - Diabllo i @lex

известные картины и новости из мира искусства

 

Przesłanką MDT Agency jest organizowanie imprez z pasją. Tworzenie projektów, które wpisują się na stałe w kalendarze klubowiczów. Zarówno pracownicy, jak i dj-e Music Defeats Time Agency, wkładają dużo serca i wysiłku, żeby przysłowiowo – wszystko wypaliło. Lecz nie tylko oni. Agencja jest zaprzyjaźniona z wieloma osobami, które wspierają zespół swoimi pomysłami i pracą przy organizowanych wydarzeniach. Takimi ludzmi i świetnymi dj-ami są Diabllo i @lex. To właśnie oni dołączają do aktualnej ekipy MDT.

 

Diabllo jest wierny muzyce Trance, jednak nie gardzi brzmieniami z innych gatunków elektronicznej muzyki tanecznej. Były rezydent klubu Arena w Izbicy Kujawskiej, laureat wielu konkursów dj-skich. Producent, (którego wkrótce poznamy również pod pseudonimem Coorby), znany słuchaczom radio Club Sound jako prezenter audycji “Face to Face with Music”. W swojej 20 letniej karierze kilka krotnie pojawiał się na imprezach agencji MDT – Independance, Welcome To…,enTranceczy Sunrise Festival, a w przypadku tej ostatniej piastuje urząd rezydenta trzeciej sceny. Supportował wiele znanych postaci z międzynarodowej sceny klubowej, takich jak Ferry Corsten, Marcel Woods, Antoine Clamaran, Rank 1, Randy Katana iwielu innych. 
W szeregi MDT Agency wstąpił po Sunset Music Awards 2011.

 


@LeX – Michał Grzybek, założyciel i współtwórca formacji A STATE OF MIND, producent oraz DJ z ponad 18 letnim stażem za konsoletą. Wieloletni rezydent jednego z największych klubów dolnego śląska. Przygodę z muzyką rozpoczął od nauki gry na pianinie lecz z biegiem lat ,czując niedosyt spróbował czegoś więcej. Gdy pierwszy raz stanął po „drugiej stronie”, od razu wiedziałże miksowanie muzyki dla ludzi jest jego przeznaczeniem.Początki muzycznej przygody sięgają wczesnych lat 90-tych, czasów świetności takich postaci jak: Dr Alban, Haddaway, Twenty 4 Seven, Activate etc. lecz uwagę Michała od samego początku przykuwały brzmienia typu U96 czy Felix, przedstawiciele wczesnej ery muzyki Techno czy później przełomowe brzmienia Sash’a, Quiksilver’a. Z biegiem lat muzyka ewoluowała a wraz z nią muzyczny charakter Michała. Wieloletnie doświadczenie nauczyło go nie ograniczania się tylko do jednego gatunku muzycznego i w zależności od klimatu danego miejsca, dostosowywania swoich setów dobierając odpowiedni gatunek muzyczny. Nie tylko miksowanie, ale również produkowanie własnych utworów stało sie jego pasją, co zdecydowanie wzniosło go na nowy poziom interakcji z publicznością. Jeżeli chodzi o technikę miksowania - jest maniakiem, w tej dziedzinie nie ma dla niego kompromisów, co udowadnia w każdym swoim secie. Jako producent, póki co realizuje się w Trance i Progressive, lecz cały czas rozwija swoje umiejętności i zagłębia tajemnice pozostałych gatunków muzycznych którymi się interesował od zawsze. Ulubione programy w domowym studio to CUBASE SX5, ABLETON 7, FRUITY LOOP 8, wspierane potężną jednostką PC oraz zapleczem hardware, ulubione syntezatory to ACCESS VIRUS oraz klasyk – ROLAND JP-8000. 

 

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.djalex.pl

http://www.djdiabllo.com