INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!

известные картины и новости из мира искусства

Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektronicznej w wersji live, DJ set i instrumenty na żywo.

W najbliższy czwartek (22.12.2022) ogłaszamy pierwszą z pięciu faz artystów, którzy wypełnią naszą muzyczną przestrzeń:

 

INSTYTUT FESTIVAL 2023

FAZA 1 z 5 (A-Z)

ANTIGONE b2b TRUANT

ARNAUD REBOTINI live

GOORAL live

KEITH CARNAL

LASY live

NARCISS

SHDW & OBSCURE SHAPE

STANISLAV TOLKACHEV

 

Więcej zapowiedzi artystów wkrótce!

 

 

POST:

Ekscytujące wiadomości! Instytut Festival 2023 właśnie ogłasza pierwszą rundę artystów, w tym niesamowite live acty: Arnaud Rebotini, Gooral i Lasy, oraz kilku Waszych ulubieńców, na których głosowaliście: Antigone, Narciss, SHDW & Obscure Shape i Truant, a wisienką na torcie są Keith Carnal i Stanislav Tolkachev.

Kup bilety już teraz i nie przegap tego, co z pewnością będzie niezapomnianym muzycznym weekendem. Link do biletów: https://www.biletomat.pl/bilety/instytut-festival-2023-12438/

 

Oto krótki przegląd tego, czego można się spodziewać:

INSTYTUT FESTIVAL 2023 

16 - 18 czerwca 2022

Twierdza Modlin

 

3 SCENY:

OPEN STAGE - scena na świeżym powietrzu ulokowana w sercu Twierdzy Modlin

RAVE STAGE – zadaszona scena dla fanów mocnych brzmień i prawdziwego szaleństwa

PANORAMA STAGE - zjawiskowa scena na tarasie widokowym Twierdzy Modlin gdzie będziemy witali wschody słońca każdego dnia festiwalu

 

Do dyspozycji uczestników będzie miasteczko festiwalowe z wieloma atrakcjami, strefa gastronomiczna otwarta non-stop oraz obszerne pole namiotowe w nowej lokalizacji z pełną infrastrukturą sanitarną.

 

O lokalizacji:
 

Twierdza Modlin to unikat na skalę światową - najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi i bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Twierzda Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2022 Twierdza przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

 

 

INSTYTUT FESTIVAL nie jest kolejnym letnim festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć unikatowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Podczas organizacji wydarzeń zawsze stawiamy na energię i atmosferę, jaką buduje nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas Instytut Festival staramy się przełożyć te wartości na skalę światową.

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/710063240076765

 

Bilety: https://www.biletomat.pl/bilety/instytut-festival-2023-12438/