Undercity 4 - znamy pełny skład!

известные картины и новости из мира искусства

Święto muzyki elektronicznej, czyli festiwal Undercity przedstawia pełen program 4. edycji, a w nim m.in.: Anna, Reinier Zonneveld, Anetha, Charlie Sparks, Kas:st, Oscar Mulero oraz Shlømo.

 

Undercity to wydarzenie rokrocznie gromadzące w Warszawie największych miłośników muzyki elektronicznej. Festiwal prezentuje finalny program czwartej edycji, która odbędzie się już 5 listopada w specjalnie  zaaranżowanej warszawskiej hali COS Torwar. Tegoroczny line up to ponad 20 gorących nazwisk polskich i światowych reprezentantów nowoczesnej sceny techno. Bilety są nadal w sprzedaży.

 

Undercity to festiwal, który stale ewoluuje i za cel stawia sobie zaskakiwanie fanów muzyki techno. Niebanalna przestrzeń oraz najwyżej jakości wykonawcy - to znaki szczególne tego listopadowego wydarzenia. Każda z festiwalowych scen to inny klimat muzyczny: scena główna Metropolis - melodyjne i progresywne brzmienie techno i house, Tunnel i District - ciężkie, szybkie i mocne bezkompromisowe techno oraz ukryty w gąszczu świateł City Hall - mniej oczywiste, berlińskie brzmienie rodem z Sisyphos i Kater Blau.

 

Dzięki spektakularnej aranżacji hali COS Torwar sceny przypominać będą podziemne miasto zlokalizowane w bliżej nieokreślonej, cyberpunkowej przyszłości. W trakcie Undercity zaadaptowane zostaną wszystkie przestrzenie, korytarze i obszary Torwaru. Każda ze scen posiada dedykowanego projektanta od świateł i scenografii. Undercity to najbardziej zaawansowany wizualnie halowy projekt nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce. 

 

Undercity 2022_WARSAW_FINAL_ANNOUNCEMENT A-Z

 

A_GIM / Jurek Przezdziecki

Adriana Lopez

Alarico

Amount Live

Anetha

Anna

Atlantik live

Beskres

Blame The Mono

Cassie Raptor

Charlie Sparks

Force Reaction (Kaiser & Kwartz)

Freddy K

Internal Explorer

Kas:st

Kotoe

Oscar Mulero

Piotr Ho b2b Kuak

Reinier Zonneveld live

Sagan

SHDW & Obscure Shape

Shlømo

Tony Casanova

vitcat

Wallis

 

Undercity Festival 2021 - day.1

 

LAST CALL TICKET - 229 PLN

Wejściówki dostępne są pod linkiem: 

www.undercity.pl

Organizator: Follow The Step

 

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin