Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022

известные картины и новости из мира искусства

Armand Van Helden - prekursor house’u, DJ, producent, zdobywca Grammy, ikona muzyki elektronicznej i współzałożyciel duetu Duck Sauce już w sierpniu zawita na Śląsku. Festowej publiczności zaprezentuje swoje największe hity takie jak “You Don’t Know Me”.

 

Elderbrook powróci do Polski po genialnych koncertach w Warszawie i Poznaniu. Nazwać Alexandra Kotza artystą elektronicznym to zdecydowanie za mało. To określenie nie oddaje całej prawdy – jest on jednocześnie wokalistą, autorem tekstów, producentem i multiinstrumentalistą. Elderbrook podczas występów swoją energią wypełnia całą scenę, mimo, że występuje na niej sam. Już w sierpniu zaprezentuje w Parku Śląskim swoje utwory takie jak „Numb”, „Something About You” czy „Inner Light” 

 

Zamaskowany artysta przejmie DJ-kę w Parku Śląskim! Claptone, stały rezydent na Ibizie przeniesie publiczność Fest Festivalu do tajemniczego świata dźwięków, w których nietrudno się zatracić. Autor takich hitów takich jak “Heartbeat”, “No Eyes” czy “Before I Lose My Mind” jest jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci na scenie DJskiej.

 

Alex Gumuchian znany również jako BBNO$ (czyt. baby no money) wielokrotnie przejął już TikToka, w sierpniu przyjdzie pora aby przejąć Fest Festival.  Autor viralowych numerów „Lalala” i „edamame” jest jedną z najbardziej nieszablonowych postaci w muzycznym świecie. Już w sierpniu przekonamy się co przygotował na występ w Parku Śląskim!

 

Producentki, DJ-ki i songwriterki Mim i Liv Nervo dołączają do line-upu Fest Festivalu 2022! Ich sety rozgrzewały publiczność na największych festiwalach m.in. Tomorrowland, Lollapalooza czy Ultra. Mają na swoim koncie nagrodę Grammy za napisany dla Davida Guetty i Kelly Rowland utwór „When Love Takes Over”. NERVO były również jednymi z twórczyń viralowego hitu „Best Friend” 

 

Pochodzący z Sydney Harry Michael występujący pod pseudonimem Masked Wolf po ukończeniu studiów postawił wszystko na jedną, muzyczną kartę. Niezaprzeczalnie mu się to opłaciło – aktualnie ma na swoim koncie setki milionów odtworzeń, kontrakt z renomowanym labelem i rzeszę fanów na całym świecie. Podsumowując, raper wkroczył na rynek muzyczny z prawdziwym uderzeniem i nie zapowiada się żeby zwalniał tempo.

 

Królowa dram, Irenka, najczęściej słuchana Artystka w Polsce – Sanah można nazywać na wiele sposobów. Szykujcie szampana, bo polska księżniczka popu powraca na FESTa! 


Igo, znany z takich projektów jak Clock Machine czy Bass Astral x Igo. Obecnie pracuje nad solowym albumem, którego przedsmakiem są świetnie przyjęte single „Helena” i „Brudas”. Igo to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce, który usłyszycie już niedługo w Parku Śląskim

 

Tych dwóch gentlemanów łączy to, co najlepsze w muzyce - oryginalne, dopracowane produkcje i niebanalne teksty. Duet KARAŚ/ROGUCKI powstał niespodziewanie po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Owocem tej współpracy jest świetnie przyjęty album „Ostatni Bastion Romantyzmu” i single zapowiadające nowy materiał zespołu.

 

Borixon, Majkel Buszu, olszakumpel, Qry, ReTo i ZetHa  czyli chillwagon rozpalą do czerwoności scenę Fest Festivalu wielkim rapowym uderzeniem. Nie zabraknie “trailer” “jolka” i “ziarnko do ziarnka”.


Dwie ze scen elektronicznej odsłony festiwalu - Krąg Taneczny klubu Smolna i EDEN Stage zostają zasilone przez pierwszy rzut topowych artystów ze świata elektroniki, house i techno. Do programu dołączają między innymi: Enrico Sangiuliano, Joris i Sam Paganini.

 

KRĄG TANECZNY by SMOLNA

Enrico Sangiuliano

Joris Voorn

Nastia

Sam Paganini

Sama’ Abdulhadi

Secret Cinema

 

EDEN STAGE by Wisłoujście

Catz ’N Dogz 

David Vunk 

DJ Tennis 

Fejka 

Filip Sonik

Gioli & Assia

Mella Dee

MIHVU

Oliver Koletzki 

Ritual Thrills 

Sainte Vie LIVE

Sam Shure 

Viken Arman LIVE 

 

Przypominamy, że na FEST Festivalu 2022 zagrają także Stromae, The Chainsmokers, Woodkid, Jungle, Alfa Mist, Vitalic, slowthai, Gus Dapperton, Caribou, RÜFÜS DU SOL , Son Lux, Scooter, FKJ, Charlotte de Witte, Yung Lean, James Arthur, Imanbek, Nothing But Thieves, Ashnikko, SYML, Chloe Moriondo, JXDN, Duke Dumont, MK, Young Leosia, Sokół, OIO, Kizo oraz Bitamina.

Bilety na FEST Festival 2022 są dostępne na stronie www.festfestival.pl 

KARNET 4 DNIOWY REGULAR TIX - 549 PLN 

BILET WEEKENDOWYCH - 389 PLN 

BILET JEDNODNIOWY - 299 PLN 

 

Organizator: Follow The Step