Konferencja MDT: Wieści z Sunrise Festival

известные картины и новости из мира искусства
 
W przyszłym tygodniu rusza machina Sunrise Festival. Ogłoszonych będzie wiele światowych gwiazd. Bileteria znów zostanie otwarta. Przed Wami jeszcze kilkadziesiąt nowych aliasów. Ma być najgrubiej w historii! Data imprezy to 21-24 lipca!
 
 
 
✅ W dniach 29-31 lipca MDT Production zorganizuje Sun Festival. Według zapowiedzi będzie to największy festiwal hip-hop'owy w Polsce w samym środku wakacji. Dziś ogłoszono pierwszych headlinerów: TEDE, O.S.T.R. oraz Sokół. Start sprzedaży biletów rusza 24 marca!
 
✅ W dniach 1-3 lipca MDT zorganizuje festiwal muzyki i sztuki z polską alternatywą. Krzysiek mówił, że będzie to na wzór "Męskiego Grania" z największymi gwiazdami rodzimej sceny. Do tego spora dawka sztuki wizualnej i instalacji artystycznych. Więcej szczegółów w kwietniu!
 
✅ W dniach 8-10 lipca MDT zorganizuje podniebne show. Będzie kilkadziesiąt niezwykłych samolotów historycznych i bardziej nowoczesnych. Szykowane są spektakularne pokazy na niebie. Do tego wiele atrakcji, koncerty i dobra zabawa. Więcej szczegółów niebawem!
 
Tak prezentuje się plan na ten sezon. Nadmorski Park Kultury ma tętnić życiem przez cały lipiec!
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 15 osób, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „Konik KRZYSIAA SUNRISE nzik Pawlik Sysunia NRISE SUNRISE”