Nowa strona Mamry Festival, a na niej pierwsze oficjalne informacje w tym ceny biletów.

известные картины и новости из мира искусства

 

Wczoraj (15.11) ruszyła nowa strona Mamry Festival. A na niej ceny biletów, ważne daty i informacje, a już jutro pierwsi artyści oraz program.

 

Potwierdziły się dotychczasowe informacje o tym, że organizatorzy chcą zrekompensować nam brak festiwalu w roku pandemicznym i przygotowują dla nas dwudniowe widowisko oraz prawdopodobnie dwie sceny - dużą oraz małą, pod namiotem!

 

Równie istotną informacją - już oficjalnie potwierdzoną - jest fakt, że dla chętnych na czas festiwalu organizator przygotuje nieodpłatne pole namiotowe.

 

Kliknij, aby zobaczyć nową WWW Mamry Festival [KLIK]

 

Mamry Festival - ceny biletów

 

Ceny biletów na Mamry Festival są naprawdę przyjazne. Bilet na jeden dzień to inwestycja rzędu 49 zł, a karnetu 79 zł. Wiemy jednak, że ceny biletów z czasem będą rosnąć nawet do 80 zł za jeden dzień. Natomiast maksymalna cena karnetu ma osiągnąć 99 zł w przededniu festiwalu. W dniu festiwalu karnety nie będą sprzedawane. Zatem zdecydowanie warto już teraz wybrać karnet gwarantujący wejście na oba festiwalowe dni.

 

Aktualna cena ma obowiązywać jedynie do 01.03.2021.

 

Kup bilety na Mamry Festiwal [Kliknij]

 

Kiedy zostaną ogłoszeni pierwsi artyści na Mamry Festival w Węgorzewie?

 

Pierwszy artyści występujący na Mamry Festival mają zostać ogłoszeni już jutro tj. w środę 17 listopada. Kolejni będą ogłaszani co środę. Organizatorzy zapewniają, że do połowy grudnia będziemy znali już pełen lineup. Dlatego bądźcie czujni!

 

Polub Mamry Festival na Facebooku [KLIK]

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: [KLIK]