“Get Money” to jazda bez trzymanki, a DANE dopiero się rozkręca!

известные картины и новости из мира искусства

 

DANE, czyli Damian Stankiewicz idzie za ciosem. Nie minęły nawet 2 miesiące od premiery singla To Me wydanego pod szyldem niderlandzkiej wytwórni Sygye (numer znakomicie sprawdził się podczas live setów artysty na Facebooku), a w sieci można już posłuchać kolejnego materiału młodego producenta. Get Money to kolejny banger DANE’a, który rozgrzewa głośniki do czerwoności, a miejmy nadzieje już niedługo, rozpali parkiety klubów!

 

W Get Money pierwsze 30 sekund to jedynie rozbieg przed szaleństwem, które czeka nas później. Morderczy, zimny drop z pewnością wyleje niejedną kroplę potu na parkiecie. Po pierwszej niesamowicie energetycznej partii, przenosimy się w świat orientalnych dźwięków. Samo brzmienie i sound design przywodzą na myśl holenderską szkołę EDM’owej produkcji. Oczywiście nic nie dzieje się bez przyczyny - Dane zbierał szlify producenckie w prestiżowej szkole w Amsterdamie i miał okazję grać m.in na Kings Day 2019 i Amsterdam Dance Event 2018.

 

Słuchając końcowych partii w najnowszym singlu DANE’a dostajemy świetną house’owo-dubstepowo-trapową mieszankę.

Jak podkreśla DANE, “w muzyce szuka mocnej dawki energii”. Osoby, które poszukują podobnych wrażeń nie będą zawiedzione po przesłuchaniu To Me czy najnowszego Get Money.

 

Młody hitmaker

 

DANE ma dopiero 18-lat, ale rozkręca się bardzo szybko. Zarównie Get Money i jego poprzednie utwory (Basskick zajął 14.miejsce na liście portalu Beatport!) pokazują pokłady kreatywności i ogromny potencjał tego młodego DJ’a i producenta.

 

Zachęcamy do zapoznania się z twórczością DANE’a, bo ten zdolny chłopak idzie jak burza. Jak sam mówi, w tworzenie muzyki wkłada 100 procent, co niewątpliwie widać w jego utworach.

Utworu Get Money można posłuchać m.in. na YouTube, Soundcloud czy Spotify.

Link: https://fanlink.to/DANE-GetMoney

Wszystkich którym brakuje aktualnie koncertów, zachęcamy do odwiedzenia profilu DANE’a na Facebooku, gdzie DJ gra energetyczne live sety: https://www.facebook.com/Danemusicofficial/