“Get Money” ‒ kolejny utwór DANE'a już w sieci

известные картины и новости из мира искусства

 

 

DANE idzie jak burza i znowu zaskakuje świeżym, elektronicznym brzmieniem. Od 22 maja w sieci można posłuchać jego najnowszego utworu Get Money.

 

Po kilku tygodniach od premiery dobrze przyjętego singla To Me, wyprodukowanego z niderlandzką wytwórnią Sygye, Damian Stankiewicz aka DANE postanowił podzielić się kolejnym utworem w sieci.

 

  Myślę, że Get Money może spodobać się fanom grubej linii basowej połączonej z mocnymi trapowymi i dubstepowymi dźwiękami ‒ podkreślił DANE. ‒ W muzyce najważniejsza jest dla mnie mocna dawka energii i myślę, że zarówno To Me, jak i Get Money to brzmienia, które zadziałają na osoby, poszukujące podobnych muzycznych wrażeń ‒ dodał.

 

Get Money to kolejny numer, pokazujący potencjał młodego artysty. Warto zaznaczyć, że DANE zbierał szlify producenckie w prestiżowej szkole w Amsterdamie. Warsztatowo jest to kolejny krok naprzód w karierze muzycznej 18-latka.

Nowego utworu można posłuchać już m.in. na YouTube, Soundcloud czy Spotify.

 

Link: https://fanlink.to/DANE-GetMoney

 

DANE wychodzi również naprzeciw wszystkim, którym brakuje aktualnie koncertów na żywo. Na jego facebookowym profilu od dwóch miesięcy można wpadać na live sety, gdzie również usłyszymy jego najnowsze utwory: https://www.facebook.com/Danemusicofficial/

 

 

DANE – DJ i producent, który łączy twarde dźwięki dubstepu i trapu z mrocznym Bass House’m. Jego debiutancki utwór „Basskick” zajął 14. miejsce na 100 najlepszych piosenek czołowego portalu muzycznego Beatport. Od tamtej pory DANE elektryzuje kluby w Europie. DJ rozpalił już parkiet m.in. w niderlandzkich klubach, grał też na festiwalu muzyki elektronicznej Amsterdam Dance Event w 2018 roku czy podczas King’s Day 2019 w Amsterdamie. Ma także na swoim koncie występ w jednym z tureckich klubów. W Polsce DANE’a można było zobaczyć m.in. na festiwalu Heartbeat, który od lat przyciąga fanów najlepszego elektronicznego brzmienia. Współpracował również z DJ’em i producentem Matt’em Bukovskim. W kwietniu 2020 roku w sieci ukazał się utwór „To Me” ‒ owoc współpracy DANE’a z niderlandzką wytwórni Sygye.

 

 

YouTube Logo | 3D Warehouse
Www Logo Oto zupełnie nowe logo Facebooka Instagram