Najbliższe imprezy - informacje organizacyjne!

известные картины и новости из мира искусства

W związku z wprowadzeniem w kraju zakazu organizacji wszelkich imprez masowych oraz zamknięcia wszystkich lokali rozrywkowych przedstawiamy Wam zbiorczo stanowiska i informacje od organizatorów wydarzeń, którym patronujemy!

Euforia Festival

W związku z wieloma pytaniami postanowiliśmy odnieść się do sytuacji panującej w kraju.
Nasz rząd robi wszystko co w jego mocy aby opanować epidemię koronawirusa. Wierzymy, że decyzje które zapadają są słuszne i powstrzymają rozprzestrzenianie się choroby. W chwili obecnej nie ma absolutnie żadnych podstaw aby sądzić, że nasz festiwal jest zagrożony. Do festiwalu pozostały niespełna 4 miesiące i głęboko wierzymy w to, że do czasu imprezy sytuacja zostanie opanowana. Gdyby jednak sytuacja nie uległa poprawie, a festiwal miałby zostać odwołany, przygotowaliśmy szereg rozwiązań, takich jak przeniesienie płatności na pozostałe nasze festiwale aż po zwrot za bilety.
Reasumując, prace nad festiwalem trwają w pełni, a my szykujemy dla Was kolejne ogłoszenia, jedno z nich będzie przysłowiową wisienką na torcie.
Życzymy wszystkim zdrowia i pogody ducha, do zobaczenia na 16 edycji Euforia Festival!


We Love Trance Club Edition

 

21 marca miał być nie tylko pierwszym dniem wiosny, ale również wielką muzyczną ucztą z dwoma artystami, dla których miał to być debiut w Polsce, a także plejadą polskich artystów. Wiosna rozpocznie się zapewne zgodnie z planem, natomiast w następstwie dynamicznie rozwijającej się sytuacji z koronawirusem i środkami zapobiegawczymi, nasza impreza urodzinowa musi zostać przeniesiona na inny, bezpieczny termin.

Jesteśmy pełni nadziei, że w obliczu zaistniałej siły wyższej, będziecie z równym zainteresowaniem oczekiwali naszego wydarzenia urodzinowego w nowej dacie. Jesteśmy w stałym kontakcie z managementami artystów, które są wyrozumiałe i chętnie z nami współpracują przy ustaleniu dalszych szczegółów naszego wydarzenia. Dołożymy dla Was wszelkich starań, abyście wkrótce wzięli udział w naszej imprezie z dokładnie takim samym line-upem, jaki ogłosiliśmy wcześniej.

Jak tylko uda nam się dopiąć wszelkie szczegóły związane z bookingami i nową bezpieczną datą, poinformujemy Was o tym niezwłocznie. Finał konkursu djskiego pozostaje bez zmian i w najbliższy piątek wieczorem ogłosimy zwycięzcę.

Trzymajcie się w zdrowiu i do zobaczenia wkrótce!


Follow The Step  - Scooter Tour

 W odniesieniu do obecnej sytuacji, związanej z koronawirusem oraz decyzją rządu, informujemy - a tym samym uspokajamy - że pracujemy właśnie nad możliwościami przeniesienia naszych koncertów na późniejsze terminy. Co ważne - nie wszystkie nasze wydarzenia zostaną przeniesione czy odwołane, każdy koncert traktujemy INDYWIDUALNIE

Bardzo prosimy w tym miejscu o cierpliwość i wyrozumiałość. Obiecujemy wrócić do Was z pełnymi informacjami: jeśli dany koncert zostanie przeniesiony lub nie będzie tego wymagał i odbędzie się w zaplanowanym terminie

Bilety na wydarzenia, które mogą nie odbyć się w najbliższych tygodniach (o czym poinformujemy jak najszybciej), zachowają swoją ważność również w nowym terminie. O możliwościach zwrotów biletów poinformujemy wkrótce.

Za niedogodności przepraszamy, jednak bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, pracowników czy artystów jest najważniejsze. Liczymy, że zobaczymy się z Wami także w nowych datach!


Sunrise Festival

W tym trudnym czasie musimy być przede wszystkim odpowiedzialni! Odwołane imprezy masowe, zamknięte kina, teatry, kluby, żłobki, przedszkola, szkoły, uniwersytety, liczne urzędy czy obiekty sportowe. Tak dziś wygląda rzeczywistość w naszym kraju. Dla wielu to spore utrudnienia, ale to dziś jedyne wyjście z tej trudnej sytuacji. Patrząc na to, co dzieje się chociażby we Włoszech musimy zrozumieć, że tylko izolacja jest w stanie wygrać z koronawirusem.

Dlatego każdego z Was mocno prosimy, by pozostać w domach. Jeżeli nie musicie to nie wychodźcie z Waszych czterech kątów. Spacer, przejażdżka rowerem, kawa na mieście czy zakupy nowych ciuchów mogą poczekać. Jeżeli wszyscy będziemy zmobilizowani to uporamy się z rozprzestrzeniającym się wirusem o wiele wcześniej, niż gdy będziemy bagatelizowali problem.

Nie bądźcie obojętni, bo przykład Włoch dobitnie udowadnia, jakie są skutki nonszalancji i braku rygoru. Przez nieodpowiedzialność Włochów dziś cały kraj jest niemal zamknięty, a tamtejsza służba zdrowia przeżywa potężny kryzys. Lekarze nie są w stanie leczyć wszystkich chorych, dlatego część jest skazana na śmierć.

Nie możemy doprowadzić do takiej sytuacji w Polsce. Prosimy Was o higienę, wzajemną pomoc w trudnych chwilach i ograniczenie kontaktów towarzyskich do niezbędnego minimum. Jeżeli wszyscy poddamy się „narodowej kwarantannie” to efekty będą ogromne. Jeżeli nie, to przez kolejne miesiące zakazy będą coraz bardziej restrykcyjne. Mówiąc krótko - siedźcie w domach i spędźcie czas z rodziną, książką, ulubioną muzyką, filmem czy grą.

Zachęcamy też do dyskusji jak ciekawie spędzić czas we własnych czterech ścianach. Macie jakieś fajne pomysły? Wierzymy, że jesteście odpowiedzialni! Mamy nadzieję, że sytuacja będzie się stabilizować i razem spotkamy się na największej osiemnastce w Polsce - już 24 lipca w Podczelu!


Klub Ekwador Manieczki - Giuseppe Ottaviani

Wiemy z jaką niecierpliwością czekaliście na sobotnią imprezę,dlatego z wielkim trudem przychodzi nam poinformować Was o decyzji odwołania występu Giuseppe Ottavianiego w naszym klubie.

Od poniedziałku,cały czas monitorowaliśmy rozwój sytuacji w naszym kraju,pozostając w stałym kontakcie z ludźmi odpowiedzialnymi za nasze bezpieczeństwo.

W dniu dzisiejszym po konsultacjach z policją,władzami regionu oraz służbami medycznymi podjęliśmy decyzje o przełożeniu terminu imprezy.

Wasze bezpieczeństwo zawsze było i jest naszym priorytetem,a w obliczu zaistniałej sytuacji nie możemy i nie chcemy narażać Was na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

Na tą chwile nie jest możliwe zapewnienie Wam pełnego bezpieczeństwa przy użyciu doraźnych środków,co dodatkowo utwierdza nas w słuszności naszej decyzji.

Na pewno wspólnie przetrwamy ten ciężki dla nas wszystkich okres i już niebawem zobaczymy się wszyscy na kolejnej , niesamowitej imprezie w Ekwadorze.

Bądźcie odpowiedzialni,monitorujcie swój stan zdrowia,stosujecie się do zaleceń epidemiologów abyśmy wszyscy byli bezpieczni.

Pozdrawiamy gorąco.


Rave Festival - Food Hall Poznań

Niestety w związku z wydarzeniami , które wydarzyły się w ciągu ostatniego tygodnia zmuszeni jesteśmy do odwołania naszej imprezy. Od zeszłej środy prowadziliśmy nierówna walkę z koronwairusem. Rozważaliśmy kilka wariantów, które pozwoliłyby na umożliwienie wam spotkania z zaproszonymi artystami. Miało to być największe z naszych z wydarzeń. Niestety pojawiła się siła wyższa , niezależna od nas. W tym momencie ciężko przewidzieć dalszy rozwój wydarzeń dlatego nie chcemy ryzykować kolejnego odwoływania naszej imprezy. Informujemy, iż na pewno nie składamy broni i powrócimy do was gdy tylko sytuacja w kraju na to Pozwoli. mamy nadzieję, że nastąpi to bardzo szybko bo nie możemy już doczekać się kolejnego spotkania z wami. Śledźcie nasz fanpage Amazing Moments Creatorss aby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje.


DREAMSTATE EUROPE 2020 

10 marca polskie władze wydały dekret dotyczący zakazu organizowania imprez masowych, w związku z zagrożeniem koronawirusem (COVID-19).

Z ciężkim sercem musieliśmy podjąć decyzję o przełożeniu daty Dreamstate Europe 2020. Pracujemy intensywnie nad nowym terminem w drugiej połowie roku. Poinformujemy o nim już wkrótce. Wszystkie bilety zakupione zachowują swoją ważność na event w nowej dacie. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.

Bezpieczeństwo Wasze, artystów i wszystkich osób, pracujących przy organizacji Dreamstate jest dla nas najważniejsze.

Dziękujemy za zrozumienie. W związku z tą sytuacją dbajcie o siebie.

PS - jeśli macie jakiekolwiek problemy z biletami (np. nie dotarł na Waszego maila) prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.