Instytut Festival 2020 Music & Art ogłasza pierwszych artystów

известные картины и новости из мира искусства

 

 

Przed nami trzecia edycja Instytut Festival Music & Art: godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii. Unikatowa lokalizacja, którą pokochaliście od pierwszego przekroczenia bram Garnizonu Modlin. Dotychczas gościliśmy ponad 200 artystów muzycznych i wizualnych, którzy dostarczali nam przez ten czas nieziemskich doświadczeń i emocji.

 

19 i 20 czerwca 2020 r. w Garnizonie Modlin ponownie spotkamy się na scenach Cannon Stage, Rave Stage i New Moon Stage oraz trzech scenach hybrydowych w zupełnie nowej, niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłym roku o najlepsze doznania wizualne zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych. Tymczasem prezentujemy pierwszych artystów, którzy wypełnią przestrzeń muzyczną:

 

 

AMELIE LENS (BE)

ABU ZEINAH (PL)

ANGELO MIKE (PL)

ANTIGONE (FR)

BLAZEJ MALINOWSKI live (PL/DE)

SHDW & OBSCURE SHAPE live (DE)

JUSTINE PERRY (FR/DE)

MAL (PL)

REGAL (ES)

UNDER BLACK HELMET (LT)

VTSS (PL/DE)

 

Tegoroczny line up jest kolejnym wyzwaniem stworzenia różnorodnych doznań i zaprezentowania szerokiego spektrum muzyki elektronicznej. Jak co roku chcemy promować najciekawsze brzmienia elektroniczne nie tylko ze świata ale także z naszego rodzimego podwórka. Oprócz doskonale znanej fanom muzyki elektronicznej energetycznej bomby- Amelie Lens, na festiwalu zaprezentują się wyjątkowi polscy i zagraniczni artyści, którzy zyskali już zaszczytne miejsca w muzycznym świecie.

 

Bilety na Instytut Festival 2020 Music & Art. dostępne sa na stronie https://www.technoinstytut.pl/tickets oraz za pośrednictwem autoryzowanych bileterii:


Going:
https://instytut.goingapp.pl/
Biletomat.pl:
https://www.biletomat.pl/en/festiwale/instytut-festival-2020-nowy-dwor-mazowieck-8791/

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/instytut-festival/
Festicket
https://www.festicket.com/festivals/instytut-festival/
Resident Advisor:
https://www.residentadvisor.net/events/1353572

 

Garnizon Modlin to unikat na skalę światową - najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi i bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów  oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza.

Garnizon Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2020 Garnizon przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

 

Instytut Festival Music & Art jest unikalnym festiwalem muzycznym. Tworzymy wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń i barwną społeczność, która jest nieodłączną częścią każdego wydarzenia. Instytut Festival Music & Art to 48 godzin doświadczania muzyki i sztuki, to miejsce które na dwa dni staje się tętniącym życiem miasteczkiem festiwalowym. To ogromna rodzina którą łączy jedna idea- miłość i pasja wyrażona w muzyce. Bez podziałów, bez uprzedzeń, bez nienawiści.

 

Więcej informacji:


https://www.facebook.com/technoinstytut
https://www.instagram.com/instytut.techno
https://soundcloud.com/instytuttechno
https://www.youtube.com/instytut